Sieć Żabka otworzyła nietypowy sklep. Pierwszy znajduje się w Poznaniu

W poznańskim centrum handlowym Avenida, Żabka otworzyła nowy sklep ze specjalną strefą gastronomiczną.

Inna Żabka

To miejsce bardziej przypomina restaurację typu fast food, niż typowy sklep. W punkcie są m.in. w nowoczesne urządzenia ułatwiające obsługę oraz stoliki i blaty, przy których można zjeść ciepły posiłek i napić się kawy czy shake’a, słuchając muzyki.

– W sklepie w centrum handlowym Avenida łączymy zakupy z gastronomią i konsumpcją. Chcemy zapewnić klientom możliwość nie tylko szybkiego kupna ciepłych przekąsek, w tym nowych dań na bazie frytek, kawy czy shake’a, ale również ich wygodnego spożycia na miejscu, w komfortowych warunkach, np. w przerwie między zakupami. W obsłudze klientów pracowników wspomogą nowoczesne urządzenia –mówi Piotr Pszonka, dyrektor rozwoju handlu w Żabka Polska.

Sklep znajduje się na parterze centrum handlowego, a powierzchnia sali sprzedaży wynosi 102 mkw. Sa tam trzy wydzielone strefy: sklepowa, gastronomiczna i konsumpcyjna.

Szersza oferta gastronomiczna

Sklepo-restauracja oferuje przekąski znane z Żabka Café. Klienci mogą spróbować także nowości, czyli dań na bazie frytek, takich jak: frytki z dojrzewającym salami i dodatkami, frytki z kiełbasą pieczoną i dodatkami, frytki z salsą meksykańską, jalapeño i dodatkami oraz frytki z kebabem z kurczaka i dodatkami. Do ich dyspozycji jest także cały asortyment szybkich przekąsek na ciepło, znanych z Żabka Café, w tym również przekąski z oferty #PROSTOzPIECA, przygotowywane w piecu hybrydowym: nuggetsy, stripsy i popsy z kurczaka, chrupboxy (czyli zestawy frytek z dodatkiem mięsnym), zapiekanki, burgery oraz churrosy.

Żabka otworzyła nietypowy sklep. Pierwszy jest Poznaniu
Nowa Żabka to sklepo-resturacja/ fot. źródło: materiały prasowe

Czytaj także: Jeden z najbogatszych Polaków, kupił część terenu w centrum Poznania

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl