Setki tatuatorów na targach w Poznaniu

Tatuaż w ciemno, koncerty, pokazy i dziesiątki ciekawych i wyjątkowych warsztatów. Wszystko to na wyjątkowych targach miłośników tatuaży w Poznaniu.

Wyjątkowe targi

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywa się Tattoo Konwent. Na targowych halach można zobaczyć setki tatuatorów w akcji i spotkać jeszcze więcej miłośników tatuaży. To wydarzenie, na którym pasjonaci tej tematyki mogą porozmawiać ze swoimi ulubionymi artystami, ale to też okazja do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach.

Warsztaty

Między innymi na targach można stworzyć własne kolczyki i bransoletkę, a także małą, ceramiczną głowę ozdobioną według własnego pomysłu. Można również dużo dowiedzieć się o glinie, jej właściwościach, ceramice użytkowej, a nawet ulepić swój własny kubek. Monika Ferenc-Chałada organizuje warsztaty, podczas których można stworzyć workoplecak na maszynie do szycia. Są również warsztaty z customizacji ubrań, a także zajęcia dla najmłodszych.

Tatuaż w ciemno dla odważnych

Konwent to również mnóstwo atrakcji i imprez. Między innymi na targach wystąpi wystąpi Skinny Redhead – jedna ze światowych pionierek w dziedzinie self-suspension performance’u, czyli formy sztuki wywodząca się z Shibari, japońskiej sztuki wiązania lin. Odbędzie się również koncert jednych z najbardziej rozpoznawalnych rapowych twórców w Polsce — Tymka i O.S.T.R. Co więcej, najbardziej odważni uczestnicy mogą usiąść za specjalną kotarą i dać sobie zrobić tatuaż w ciemno. Taki tatuaż niespodziankę wykona Patryk Hilton.

Czytaj także: Jacek Hałasik patronem nowego skweru na Łazarzu

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl