Wielkopolska

Samochód zderzył się z busem. Utrudnienia na drodze

Na drodze ekspresowej S8e, doszło do kolizji pomiędzy busem a samochodem osobowym. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Szklarka Mielęcka, na odcinku między węzłami Kępno a Bralin. W wyniku kolizji zablokowany został jeden pas ruchu w kierunku Wrocławia.

W piątek, 18 stycznia o godzinie 18.15 na drodze ekspresowej S8e, na odcinku 95+700 między węzłami Kępno a Bralin doszło do kolizji drogowej. Według informacji uzyskanych od Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR), uczestniczące w zdarzeniu pojazdy to bus i samochód osobowy.

Kierowca busu najechał na tył samochodu osobowego, co skutkowało zablokowaniem jednego pasa ruchu w kierunku Wrocławia. Nie odnotowano żadnych ofiar ani rannych w wyniku tego incydentu.

W wyniku kolizji utrudniony jest ruch na odcinku drogi S8e pomiędzy węzłami Kępno a Bralin. Obecnie przejazd możliwy jest tylko jednym pasem.

Zespoły ratownicze pracują na miejscu zdarzenia, starając się jak najszybciej przywrócić normalny przepływ ruchu. Przewidywany czas utrudnienia szacowany jest na około 2 godziny. Policja na miejscu skierowała ruch na jeden pas, co ma umożliwić płynność na tym odcinku drogi.

Czytaj też: Zamyka się popularna Biedronka w Poznaniu. Znamy powód [ZDJĘCIA]

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl