RogaLOVE – kup rogala i pomóż chorym dzieciom

Osoby, które chcą skosztować poznańskiego przysmaku, a przy okazji pomóc chorym dzieciom, teraz mają taką szansę. Wszystko za sprawą akcji RogaLOVE. Dzięki zaangażowaniu firm internetowych i Stowarzyszenia Dzieciaki Chojraki, dochód ze sprzedaży Rogali Świętomarcińskich zostanie przeznaczony na leczenie dzieci chorujących na nowotwór.

RogaLOVE to akcja charytatywna, której celem jest niesienie pomocy w zakresie poprawy zdrowia i warunków leczenia najbardziej potrzebujących. Za pośrednictwem strony internetowej każdy może kupić Rogale Świętomarcińskie i podzielić się nimi z osobami bliskimi, przyjaciółmi, klientami, partnerami biznesowymi lub współpracownikami.

Aby wspomóc akcję RogaLOVE, należy w okresie od 4 do 17 listopada 2018 roku odwiedzić stronę https://e-torty.pl/rogalove oraz dokonać zakupu Rogala Świętomarcińskiego. Można też zachęcić znajomych w mediach społecznościowych do wsparcia zbiórki, publikując zdjęcie z rogalem i oznaczając je hasztagiem #rogaLOVE.

Cały dochód ze sprzedaży rogali zostanie przeznaczony dla małych pacjentów leczonych onkologicznie poprzez wsparcie dla „Dzieciaków Chojraków” – Stowarzyszenia Rozwoju Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej.

 

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl