Rockowizna Festiwal 2024. Zagra Coma, Kult i kto jeszcze?

Organizatorzy ogłosili imponujący line-up artystów oraz uruchomili sprzedaż biletów na wydarzenie, które odbędzie się na terenie portu lotniczego Poznań-Ławica. Niemała gratka dla fanów polskiego rocka.

Rockowizna Festiwal 2024 oferuje zróżnicowany repertuar. Na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Coma, Kult, Royal Republic, Łydka Grubasa, Lemon, Hunter, Farben Lehre, Zenek Kupatasa, Pull The Wire, Nocny Kochanek, Dirty Shirt, Lordofon oraz The Bill. To zestawienie artystów, które zadowoli zarówno miłośników klasyki, jak i tych, którzy poszukują świeżych dźwięków.

Rockowizna w Poznaniu odbędzie się w dniach: 22-24 sierpnia.

Wydarzenie na lotnisku Ławica

Festiwal odbędzie się na terenie trawiastego portu lotniczego Poznań-Ławica. Panorama na całe lotnisko, doskonała muzyka oraz oferta gastronomiczna z food truck-ami zapewnić mają uczestnikom prawdziwie rockowe letnie wieczory w towarzystwie najlepszych brzmień.

Jaka cena biletów?

Bilety na Rockowizna Festiwal 2024 są już dostępne w sprzedaży. Aktualne ceny biletów przedstawiają się następująco:

  • Bilet 3-dniowy: 279 zł
  • Pole namiotowe: 109 zł
  • Bilety jednodniowe: 179 zł
  • Parking: od 60 zł

Obecnie trwa II pula sprzedaży biletów, która potrwa do 30 kwietnia. Po tym terminie cena biletów ulegnie zmianie. Szczegółowe informacje na temat cen i dostępności biletów można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora festiwalu.

Czytaj też: Kolejni artyści na 14. Enter Enea Festival. Wystąpi legendarne trio

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl