Materiał partnera

Regeneracja od „Kalińskich” Produktem Roku

Firma Kaliński – Układy Wydechowe kończy rok ten rok kolejnym sukcesem. Regenerowane przez firmę katalizatory SCR zostały Produktem Roku według Magazynu autoEXPERT.

Końcówka roku jest idealnym momentem na podsumowanie, wskazanie pozytywów oraz negatywów. Od dwudziestu lat swoiste podsumowanie branży automotive przeprowadza magazyn autoEXPERT, tworząc konkurs Produkt Roku. Konkurs jest podzielony na kilka kategorii: wyposażenie warsztatów i oprogramowanie, części zamienne i akcesoria motoryzacyjne oraz chemia motoryzacyjna. W tegorocznej edycji do głównego etapu konkursu nominowanych zostało 39 produktów, w tym zgłoszona przez firmę „Kaliński – Układy Wydechowe” regeneracja katalizatorów SCR. W pierwszym etapie konkursu na nominowane produkty głosowali internauci, jednak ostateczny głos należał do czternastoosobowej kapituły. Do wąskiego grona wyróżnionych produktów trafiło kilka propozycji. Ostateczny wynik został zaprezentowany w trakcie specjalnej gali online. Regenerowane katalizatory SCR za pomocą wymiany wkładów, które zaprezentowali „Kalińscy” zostały Produktem Roku 2023 w kategorii „części i akcesoria warsztatowe” pokonując wiele innych, również ciekawych rozwiązań. 

Zwycięski produkt:

Kaliński – Układy Wydechowe, jako jedna z nielicznych firm realizuje regenerację katalizatorów SCR oraz filtrów cząstek stałych za pomocą wymiany wkładów na nowe. Wymiana wkładów to jedyna w pełni skuteczna metoda, która przywraca sprawność katalizatorów SCR. Regeneracja pozwala oszczędzić pieniądze, czas i jest działaniem ekologicznym. Więcej na temat wspominanej metody można przeczytać tutaj w specjalnym wpisie na blogu

To już drugie wyróżnienie dla firmy w tym roku, podczas targów EKOTECH regeneracja katalizatorów SCR poprzez wymianę wkładów została wyróżniona Złotym Medalem. 

Z usługi regeneracji katalizatorów i filtrów cząstek stałych firmy Kaliński – Układy Wydechowe można skorzystać zarówno w podpoznańskim serwisie w Chybach oraz poprzez zakup już zregenerowanej części online w sklepie internetowym.

– Rok 2023 jest dla nas bardzo udany. Tytuł Produkt Roku Czasopisma autoEXPERT bardzo nas cieszy. W czasach, kiedy tak mocno promuje się rozwiązania dla pojazdów elektrycznych czujemy się szczególnie docenieni, ponieważ oferujemy produkt dedykowany pojazdom spalinowym. Nagroda to jasny sygnał, że branża dostrzega rozwiązania wykorzystywane i potrzebne tu i teraz. Korzystając z regeneracji klient zdobywa w pełni wartościowy produkt za niższa cenę, dodatkowo dbając o ekologię” – podsumował otrzymanie nagrody Prezes Zarządu firmy Kaliński – Hubert Kaliński

Film pokazujący zwycięską metodę regeneracji znajdziesz tutaj:

Kaliński
Regeneracja od „Kalińskich” Produktem Roku / materiały partnera

Czytaj także: Otrzymali tytuły Dobosza, za upowszechnianie wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl