Radość Skórasia na nagraniu Ligi Konferencji

Na dobry początek dnia polecamy nagranie, które UEFA udostępniła na swoim oficjalnym kanale Ligi Konferencji. Nagranie z radością Skórasia.

UEFA I SKÓRAŚ

Nagranie ze Skórasiem cieszącym się z bramki podbija internet. Udostępniła je UEFA na swoim oficjalnym kanale.

Wygrali najważniejszy mecz tego sezonu

Mecz na stadionie przy ulicy Bułgarskiej można nazwać jednym z najważniejszych dla Lecha w tym sezonie. Stawką była dalsza gra w europejskich pucharach. Poznańscy zawodnicy pokonali Hiszpanów w spotkaniu 6. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji wynikiem 3 do 0, gwarantując Kolejorzowi wyjście z grupy.

Bohaterami dzisiejszego meczu Kristoffer Velde i Michał Skóraś

Pierwszą bramkę dla Kolejorza zdobył jeszcze w pierwszej połowie Kristoffer Velde (w 27. minucie). Przyczynił się także do drugiego gola, gdy po podaniu od Mikaela Ishaka, kopnął piłkę do Skórasia, a ten uderzeniem pod poprzeczką trafił do bramki (51. minuta). Do Michała Skórasia należał także ostatni, szczęśliwy strzał w 77. minucie, który zagwarantował Lechowi zwycięski wynik 3:0.

Coraz bliżej finału

Na stadionie przy ulicy Bułgarskiej pojawiło się dziś ponad 30 tysięcy kibiców. Lech Poznań zakończył fazę grupową na 2. miejscu z dorobkiem 9 punktów. Wynikiem 3:0 zapewnił sobie awans do 1/16 finału Ligi Konferencji.

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl