Przedmiot od Natalie Portman w aukcji WOŚP. Zostawiła go po wizycie w Poznaniu

W tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP), marszałek województwa wielkopolskiego, Marek Woźniak zaprasza do udziału w licytacjach. Można zdobyć książki i albumy z autografami znanych osób.

Wśród oferowanych przedmiotów znajdują się „Bajki” autorstwa zdobywczyni Oscara, Natalie Portman oraz trzy albumy zatytułowane „Dumni z Wielkopolski”. Płyty upamiętniają 25-lecie samorządu województwa wielkopolskiego.

Marszałek Marek Woźniak podkreśla, że Natalie Portman osobiście podpisała dwie książki w Poznaniu, gdy w maju ubiegłego roku odwiedziła Wielkopolskie Centrum Pediatrii. Spotkała się wówczas z dziećmi, małymi pacjentami WCP. To okazja dla miłośników literatury i fanów aktorki, by zdobyć egzemplarze z osobistym autografem.

Muzycy z regionu w akcji „Dumni z Wielkopolski”

Kolejnymi przedmiotami w licytacji są trzy albumy z serii „Dumni z Wielkopolski”, w których swoje podpisy umieścili muzycy i marszałek Marek Woźniak. Autografy złożono w albumach poświęconych mieszkańcom regionu. Podpisali się: Agnieszka Chylińska, Mezo, Organek z zespołem oraz grupa Bibobit.

Przypomnijmy, że 32. finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku. Mottem tegorocznej akcji jest „Tu wszystko gra OK!”, a hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Licytacje przedmiotów z autografami znanych osób to jedna z wielu form wsparcia WOŚP-u.

Osoby zainteresowane nabyciem unikatowych przedmiotów mogą wziąć udział w licytacjach, które potrwają do 6 lutego br.

Szczegółowe informacje oraz linki do aukcji dostępne są na oficjalnej stronie www.umww.pl/wosp-2024.

Czytaj też: Spora awaria prądu w Poznaniu. Na jakich ulicach?

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl