Prezent od LOT-u. Z Gdańska dolecimy do Poznania

To świąteczna oferta dla miłośników latania. Polskie Linie Lotnicze LOT specjalnie przed świętami na trasę z Poznania do Warszawy i z Gdańska włączą do oferty przeloty Dreamlinerem.

O tej świątecznej ofercie poinformował port lotniczy Poznań – Ławica. Jak czytamy w komunikacie, specjalne loty Dreamlinerem na trasie krajowej mają odbyć się tuż przed świętami.

Z Gdańska do Poznania, będziemy można polecieć 20 grudnia. Samolot wystartuje z gdańskiego lotniska o godz. 15:00 i wyląduje w Poznaniu o 16.20. Drugi lot to połączenie z Poznania do Warszawy. Samolot wystartuje 22 grudnia o 18.20 ze stolicy Wielkopolski i o 19.30 wyląduje na lotnisku Chopina w Warszawie – czytamy w lotniskowym komunikacie

Bilety można już kupić w systemie rezerwacyjnym na stronie LOT-u.  Za przelot z Gdańska do Poznania trzeba będzie zapłacić 137,35 zł. Jeśli będziemy mieć ze sobą bagaż rejestrowany to bilet będzie kosztował nas 234 zł. Lot z Poznania do Warszawy jest droższy i kosztuje odpowiednio 274,53 zł oraz 371,25 zł.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl