Poznań stolicą budowlaną. Na Targach specjalne środki ostrożności

Poznań stał się międzynarodowym centrum branży budowlanej. Na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA — które dziś się rozpoczęły — pojawi się prawie 50 tysięcy fachowców, inwestorów, przedstawicieli handlu, generalnych wykonawców, inżynierów i architektów. Targi Budma od lat przyciągały wystawców i gości z Chin. W tym roku ze względu na koronawirusa część wystawców z Azji odwołała przyjazd. 

Na terenie MTP na targach Budma czekać będzie na zwiedzających niemal 1000 wystawców z ponad 30 krajów świata. Na Budmie zaprezentowane zostaną nowości budowlane. Te targi to także impreza dla osób budujących dom czy remontujących mieszkanie. Wystawcy pokazują wszystko, co jest potrzebne do przeprowadzenia takiej inwestycji.

Na targach zobaczyć będzie można także zmagania dekarzy i parkieciarzy. Odbędą się tam Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy i Międzynarodowe Mistrzostwa Parkieciarzy. W trakcie Budmy trwać będą także Międzynarodowe Targi Kominkowe. Wszystkie imprezy zakończą się w piątek.

Poznań stolicą budowlaną. Na Targach specjalne środki ostrożności

Do tego czas na MTP wprowadzono szczególne środki ostrożności. Uruchomiony został większy punkt sanitarny, a wystawcy i goście mogą korzystać w pawilonach z płynu dezynfekującego do rąk.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl