Ponownie zaginęła 16-letnia Lena z Obornik

Ostatnio dziewczyna zaginęła 29 czerwca, ale wtedy wróciła do domu po 3 dniach. Tym razem policjanci informują, że Lena zaginęła prawie 2 tygodnie temu i wciąż nie ma z nią kontaktu. Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje związane z miejscem jej pobytu, proszeni są o kontakt z policją.

KOLEJNY RAZ

Podobna sytuacja miała miejsce jeszcze pod koniec czerwca. Wtedy 16-letnia Lena Czepczor-Maksalon wyszła z domu około godziny 14:00 i przez 2 dni nie wracała. Jak przekazywali członkowie jej rodziny, Lena miała wyłączony telefon i nie dawała żadnego znaku życia. 1 lipca wróciła do domu cała i zdrowa.

2 TYGODNIE POZA DOMEM

Teraz jednak policja w Obornikach poinformowała, że po raz kolejny trwają poszukiwania 16-letniej mieszkanki miasta. Dziewczyny nie ma już jednak dłuższy czas. Wyszła z domu 6 października i do tej pory nie dała znaku życia.

Lena ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy proste, ciemne, długie za ramiona w kolorze ciemny brąz. Lena posiada kolczyk w nosie z prawej strony wychodzący z płatka nosa oraz tatuaż na lewej łydce z wizerunkiem róży wielkości ok. 4-5 cm.

W CHWILI ZAGINIĘCIA

Dziewczyna w chwili zaginięcia ubrana była w czarne spodnie z dziurami na kolanach, czarną kurtkę oraz buty typu adidas. Przy sobie posiadała czarną skórzaną torebkę.

Osoby, które widziały Lenę lub mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z policją pod numerem 477724200, lub numerem alarmowym 112, bądź osobiście w najbliższej jednostce.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl