Międzynarodowe Targi Poznańskie

Ponad 100 autorów na Targach Książki – już w weekend na MTP

W weekend 10-12 marca Międzynarodowe Targi Poznańskie zamienią się w największą księgarnię w mieście z tysiącami nowości wydawniczych i bestsellerów. Wszystko za sprawą XXI Targów Książki, które w tym roku ugoszczą ponad 100 autorów z blisko 170 wydawnictw. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Poznańskie Targi Książki to okazja do uzupełnienia domowej biblioteczki: na stoiskach nie zabraknie literatury obyczajowej, fantastyki, kryminałów, romansów, powieści historycznych, reportaży, literatury młodzieżowej i dziecięcej. Wielu wydawców zapowiedziało specjalne rabaty i akcje promocyjne.

Program wypełniony jest spotkaniami autorskimi na 4 scenach i stoiskach wydawnictw. Do Poznania przyjadą m.in. Katarzyna Bonda, Wojciech Chmielarz, Łukasz Orbitowski, Izabela Janiszewska, Elżbieta Cherezińska, Marcel Moss, pisarze zagraniczni – Carla Montero czy Antonio Iturbe. Nie zabraknie twórców young adult (m.in. Katarzyna Barlińska vel Pizgacz vel P.S. Herytiera, Marta Łabędzka, Weronika Marczak). Dodatkowo: panele dyskusyjne, warsztaty, wystąpienia ekspertów.

Poznańskie Targi Książki, materiały partnera

Przez cały weekend na zwiedzających czekać będą Strefa Komiksu, Strefa Scrabble, Giełda Winyli, Strefa Rodzinnego Czytania dla najmłodszych i tegoroczna nowość – Strefa TikToka z członkami grupy TikTok BookClub. Dla łowców autografów przygotowano specjalne strefy podpisów.

Targom Książki towarzyszyć będą Targi Edukacyjne, podczas których młodzi Wielkopolanie, i nie tylko, będą mogli zapoznać się z ofertą szkół i placówek edukacyjnych, posłuchać wykładów znanych osobistości ze świata nauki i wziąć udział w warsztatach. W programie także indywidualne konsultacje zawodowe czy pokazy zawodów.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie: www.targiksiazki.pl.

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl