Międzynarodowe Targi Poznańskie

POLSKA DLA DZIECI.PL – Strrrasznie fajne miejsce dla rodzin z dziećmi

Polska dla dzieci! to nowa aplikację mobilna dostępna na telefony z systemem iOS oraz Android. Dzięki aplikacji Polska dla dzieci! będziesz mieć zawsze pod ręką najlepsze miejsca dla rodzin z dziećmi w Polsce. Atrakcje, restauracje, noclegi, place zabaw, a także informacje o wydarzeniach dla najmłodszych.

POLSKA.DLA.DZIECI.PL – Strrrasznie fajne miejsce dla rodzin z dziećmi / materiały partnera

POLSKADLADZIECI.PL to serwis, który jest tworzony wspólnie – przez rodziców dla rodziców! To nie jest miejsce gdzie przeczytacie subiektywne opinie Kamili i Pawła z Ready for Boarding. To miejsce, gdzie zobaczycie miejsca dodane przez innych użytkowników, ze zdjęciami dodanymi przez nich, wzbogacone o opinie osób, które te miejsca odwiedziły.

W serwisie Polska dla dzieci możecie szukać atrakcji, noclegów, restauracji oraz wydarzeń, które są przyjazne rodzinom z dziećmi, mają odpowiednią infrastrukturę, wyposażenie, dodatki, ciekawą tematykę, wszystko to, co sprawi, że będzie to udany, rodzinny czas. Niektórym dzieciom niewiele potrzeba do szczęścia, ale wiemy też, że wiele rodzin szuka noclegów, restauracji czy atrakcji, które zaspokoją indywidualne potrzeby (np. łóżeczko, krzesełko do karmienia, menu dla dzieci, warsztaty itp). Dlatego też Polska dla dzieci ma wiele filtrów, które pozwolą Wam wyszukać miejsca odpowiednie dla Was!

SZUKAJ: Szukaj atrakcji, placów zabaw, miejsc do jedzenia i do spania, a także ciekawych wydarzeń.

OCENIAJ: Możesz dodawać swoją opinię i ocenę o miejscach dodanych na naszej mapie. Daj znać innym rodzicom czy i co Ci się spodobało!

DODAWAJ: Nie widzisz znanego Ci miejsca! Pomóż nam rozwijać mapę i dodaj znane Ci miejsca na naszą mapę zupełnie za darmo!

Aplikację stworzyli autorzy bloga Ready for Boarding są Kamila i Paweł Florczak – fascynująca para z trójką dzieci, która dzieli się swoimi przygodami i doświadczeniami z podróży na całym świecie.

Kamila i Paweł z Ready for Boarding są znani ze swojego autentycznego podejścia do podróży. W swoich relacjach dzielą się nie tylko pięknymi krajobrazami i popularnymi atrakcjami, ale również ukazują kulisy podróżowania, porady dotyczące budżetu i ciekawostki kulturowe. Ich blog jest źródłem inspiracji dla wszystkich miłośników podróży i odkrywania nowych miejsc.

Od podróży po egzotyczne miejsca po odkrywanie uroków małych, nieznanych miejsc Ready for Boarding pokazuje różnorodność i piękno świata w sposób, który zachęca do własnych przygód.

Jeśli szukasz inspiracji i praktycznych wskazówek do planowania swoich własnych przygód, przyjdź na targi Tour Salon, gdzie nasi cudowni goście będą mieli swoje stoisko. 

O swoich podróżach po Stanach Zjednoczonych, a także po Polsce opowiedzą podczas prelekcji na scenie głównej.

Aplikacja jest dostępna na platformach Google Play i App Store oraz w internecie pod adresem https://polskadladzieci.pl/

Zapraszamy do spotkania z twórcami serwisu podczas targów Tour Salon 27-29 października 2023

Sobota: „Zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych – miesięczna wyprawa pięcioosobową rodziną!”

Niedziela: „Nasze top 10 miejsc w Polsce na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem”

POLSKA.DLA.DZIECI.PL - Strrrasznie fajne miejsce dla rodzin z dziećmi

Czytaj także: 22-latek złapany na gorącym uczynku. Zamalował budynek dworca PKP

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl