Podwójnie zapakowany bagaż

Będzie bezpieczniejszy, nie zniszczy się, a niepożądane osoby do niego nie zajrzą. Na lotnisku na poznańskiej Ławicy od kilku dni można zafoliować bagaż. Usługa – tak jak na każdym innym lotnisku- jest płatna, ale daje nam gwarancje, że nasza walizka będzie bezpieczna.

– Cieszymy się, że wraz z rozpoczęciem sezonu letniego, możemy zaoferować naszym pasażerom kolejne udogodnienie. Usługa owijania bagażu funkcjonuje na lotniskach całego świata — nie mogło jej więc zabraknąć w Porcie Lotniczym, jak Poznań-Ławica -mówi Grzegorz Bykowski, wiceprezes lotniska.

Maszynowe owinięcie folią chroni bagaż przed zniszczeniem, uszkodzeniem, przypadkowym otwarciem czy utratą zawartości w czasie podróży. Zabezpieczyć można praktycznie każdy rodzaj bagażu: torby, walizki, plecaki, wózki/foteliki dziecięce, sprzęt sportowy (np. rowery, narty, deski surfingowe, kije golfowe).

fot. materiały prasowe

Punkt owijania bagażu na poznańskim lotnisku znajduje się, niedaleko miejsca gdzie nadawane są walizki, pomiędzy terminalem odlotów a przylotów. Czynny jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 4.00-20.00, oraz w szczególnych przypadkach także w nocy (jak np. nocne czartery). Owinięcie bagażu jest płatne. Cena zależy od wielkości walizki czy torby.

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl