Podwójnie zapakowany bagaż

Będzie bezpieczniejszy, nie zniszczy się, a niepożądane osoby do niego nie zajrzą. Na lotnisku na poznańskiej Ławicy od kilku dni można zafoliować bagaż. Usługa – tak jak na każdym innym lotnisku- jest płatna, ale daje nam gwarancje, że nasza walizka będzie bezpieczna.

– Cieszymy się, że wraz z rozpoczęciem sezonu letniego, możemy zaoferować naszym pasażerom kolejne udogodnienie. Usługa owijania bagażu funkcjonuje na lotniskach całego świata — nie mogło jej więc zabraknąć w Porcie Lotniczym, jak Poznań-Ławica -mówi Grzegorz Bykowski, wiceprezes lotniska.

Maszynowe owinięcie folią chroni bagaż przed zniszczeniem, uszkodzeniem, przypadkowym otwarciem czy utratą zawartości w czasie podróży. Zabezpieczyć można praktycznie każdy rodzaj bagażu: torby, walizki, plecaki, wózki/foteliki dziecięce, sprzęt sportowy (np. rowery, narty, deski surfingowe, kije golfowe).

hotel dla psów w Poznaniu

fot. materiały prasowe

Punkt owijania bagażu na poznańskim lotnisku znajduje się, niedaleko miejsca gdzie nadawane są walizki, pomiędzy terminalem odlotów a przylotów. Czynny jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 4.00-20.00, oraz w szczególnych przypadkach także w nocy (jak np. nocne czartery). Owinięcie bagażu jest płatne. Cena zależy od wielkości walizki czy torby.

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl