Pływalnie otwarte w Wigilię? Sprawdź, w jakich godzinach działają

Wszyscy, którzy chcą spalić świąteczne kalorie, mogą to zrobić na poznańskich pływalniach. Niektóre z nich działają nawet w Wigilię, a POSiR przygotował niepowtarzalną okazją – niższe ceny biletów wstępu aż do 6 stycznia.

Niższe ceny w okresie świątecznym

Promocja dotyczy między innymi pływalni Atlantis, Rataje i Winogrady. Tam bilet wstępu w dniach 26 grudnia – 6 stycznia, będzie promocyjnie kosztował 13 złotych. Za 45-minutową tercję na Chwiałce zapłacimy natomiast 10 złotych.

Na basenach w okresie świątecznym nie ma szkół, które zwykle zajmują u nas godziny przedpołudniowe i wczesnopopołudniowe. To dobra informacja dla wszystkich, którzy chcą swobodnie popływać – mówi dyrektor POSiR Łukasz Miadziołko. – To również dobry czas na rozpoczęcie realizacji sportowych postanowień noworocznych.

Pływalnie otwarte w Wigilię 

Pływalnia Atlantis na Piątkowie, od 24 do 26 grudnia będzie nieczynna, ale miłośnicy pływania mogą skorzystać na przykład z basenu na Chwiałce. Będzie ona czynna w Wigilię od 7:30 do 14:00 (zajęcia zorganizowane nie odbywają się). 25 grudnia obiekt nie będzie działał, natomiast w drugie święto Chwiałkę można odwiedzić od 14:00 do 22:15.

Pływalnia Rataje również będzie otwarta w Wigilię (7:00-14:00), w pierwsze święto nieczynna, a 26 grudnia czynna od 14:00 do 22:00. Ten sam rozkład godziny oferuje basen na Winogradach. Pełna rozpiska dostępna jest na stronie internetowej POSiR.

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl