Materiał partnera

Owocowa Park – miejsce pełne energii

Owocowa Park to kameralny projekt 13 domów dwumieszkaniowych, położonych w pobliżu Swarzędza, w Łowęcinie przy ul. Owocowej. Domy usytuowane zostały w odległości 1km od drogi krajowej 92 co gwarantuje bezpośrednie i szybkie dotarcie do głównej arterii komunikacyjnej prowadzącej do centrum Poznania. Lokalizacja pozwoliła jednak zachować spokój i otwartą przestrzeń dawnych, sielskich terenów sadów.

Owocowa Park to nowe miejsce na mapie Poznania dla osób ceniących sobie komfort, estetykę i przestrzeń. To realizacją marzeń właścicieli firmy stworzenia miejsca bezpiecznego i przyjaznego rodzinie. Miejsca wspólnych spotkań, ale również miejsca, które będzie gwarantować prywatność.

Architektura domów w zabudowie dwumieszkaniowej została zaprojektowana tak, aby każdy z mieszkańców czuł się na swoim terenie komfortowo, a jedna wspólna bryła domu tworzyła estetyczną harmonię. Podział budynku na dwa lokale wzdłuż kalenicy pozwolił na zachowanie niezwykle estetycznej formy, a także spowodował, że ogródki sąsiadów nie łączą się, lecz tworzą intymną przestrzeń. Doświadczenie w branży budowlanej oraz precyzja, którą się charakteryzujemy a także zamiłowanie do architektury pozwoliło zadbać o każdy detal. Do budowy wybrano materiały, których jakość i trwałość zaprocentuje na kolejne lata. Eleganckie wykończenia elewacji nadają świeżości, a przeszklenia od strony ogrodu pozwalają nieustannie cieszyć się naturą.

Przestrzeń lokali została przemyślana i efektywnie wykorzystana. Na parterze znajduje się strefa dzienna: salon z przeszkoloną ścianą łączy się z tarasem i tworzy niemalże jedną przestrzeń z ogrodem, kuchnia z poziomym oknem, pełna naturalnego światła, łazienka, kotłownia, garderoba z wygospodarowaną w pełni przestrzenią pod schodami. W części dolnej zostało wydzielone miejsce, które można wykorzystać na garderobę, pokój gościnny lub pomieszczenie biurowe.
Na piętrze natomiast znajduję się strefa nocna: łazienka oraz trzy sypialnie w tym sypialnia główna z wyjściem na przestronny taras, na który można się zrelaksować po ciężkim dniu pracy.

źródło : materiały reklamowe partnera

Główna aleja doprowadzająca do poszczególnych posiadłości będzie wspólną drogą, również objętą projektem zagospodarowania przestrzeni, tworząc tym samym reprezentacyjny wjazd na osiedle Owocowa Park. Wzdłuż alei witać mieszkańców będzie zielony szpaler klonów, które zostały posadzone jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.

Nasze zamiłowanie do architektury widać nie tylko w bryle budynków, ale również w planie osiedla. Podeszliśmy do tego projektu kompleksowo wykonując nie tylko główną aleję, ale również wszystkie dojścia do budynków. Działki są ogrodzone, a budynki wykonane w dwóch wariantach elewacyjnych. To wszystko tworzy spójną całość, a naszym klientom pozostawiliśmy to co najprzyjemniejsze, czyli aranżacje wnętrz i ogrodu.

W ofercie Owocowa Park znajdują się lokale dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 111m2 i 106m2, usytuowane na działkach o powierzchni ok 500m2, dzięki czemu każdy właściciel będzie posiadał własny przestronny ogród. Do każdego lokalu przyporządkowane są dwa miejsca postojowe. Naszym klientom możemy zaproponować również szereg opcji dodatkowych takich jak np. zabudowa tarasu, pompa ciepła, czy instalacja fotowoltaiczna.

źródło : materiały reklamowe partnera

Jeśli masz już dosyć życia w bloku, szukasz ciszy, relaksu i komfortu, szukasz miejsca gdzie Twoje dzieci będą bezpieczne,   już dziś skontaktuj się z nami. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.owocowapark.pl lub dzwoniąc do naszego biura.

OwocowaPark – miejsce pełne energii – czeka na Ciebie!!!

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl