Oryginalne prezenty na MTP

Tam można znaleźć oryginalne prezenty pod choinkę. 2 grudnia na MTP rozpoczyna się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. To tutaj będzie można spotkać artystów i rękodzielników z całej Polski. Swoją ofertę zaprezentuje ponad 120 wystawców, artystów-rękodzielników i galerie sztuki nieużytkowej.

Rękodzieło na całego!

Niepowtarzalne, wykonane z precyzją i dbałością o wszystkie szczegóły oraz z dobrych jakościowo materiałów – tymi słowami można opisać rękodzieło, które będzie dostępne na stoiskach wystawców Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych już w ten weekend na terenie MTP. Coś dla siebie znajdą zarówno fani dekoracji świątecznych, jak i oryginalnych akcesoriów domowych czy zabawek dla dzieci. Nie zawiodą się także poszukiwacze unikatowej mody i biżuterii, a także wielbiciele ręcznie robionej ceramiki oraz galanterii skórzanej. W sumie spotkać będzie można ponad 120 artystów z całej Polski. 

Warsztaty z dekoracji bombek i aukcja sztuki

Wśród atrakcji Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych można wymienić również warsztaty z dekoracji szklanych bombek skierowane do najmłodszych. W tym przypadku wymagana jest wcześniejsza rejestracja przez system ToBilet. Nieco starszych fanów sztuki organizatorzy zapraszają do udziału w prawdziwej aukcji obrazów grafik i rzeźb(sobota, godz. 16:00), za którą odpowiada Galeria Kwadrat Art. To niepowtarzalna okazja do zobaczenia na własne oczy profesjonalnej licytacji.  

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych odbywa się w ramach Poznańskiego Jarmarku Świątecznego, bogatego w atrakcje na świeżym powietrzu. Wśród nich wymienić można chociażby młyńskie koło, lodowisko, karuzelę wenecką i domek Świętego Mikołaja.

Dla naszych czytelników mam 20 pojedynczych zaproszeń. Aby otrzymać zaproszenie trzeba wysłać do nas maila na adres kontakt@wpoznaniu.pl. Na maila zwrotnego podeślemy wejściówkę. UWAGA!!! O przyznaniu zaproszenia decyduje kolejność przyjmowanych zgłoszeń. Jeden mail, to jedno zaproszenie. Wejściówki są jednorazowe. Można je wykorzystać w dowolnym dniu trwania Festiwalu.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

2-4 grudnia 2022

Pawilon PCC, poziom 0

Wejście vis a vis Dworca Zachodniego

www.festiwal.mtp.pl

Bilety: https://mtp-link.pl/t4rwr

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl