Opiekunka-sadystka z zarzutami

Opiekunka MOPS z Gniezna, która znęcała się nad starszą schorowaną kobietą została zatrzymana. Przez tydzień była poszukiwana przez policję ponieważ prokuratura chciała ją przesłuchać i postawić jej zarzuty. Dziś sama zgłosiła się na policję.

Przez tydzień policjanci na wniosek prokuratury szukali opiekunki, która znęcała się nad schorowaną niepełnosprawną starszą kobietą. Historia wyszła na ja po tym jak rodzina upubliczniła film z ukrytej kamery, w jaki sposób opiekunka MOPS zachowuje się na domowych dyżurach.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=Vd8Djrettl4

O sprawie przeczytasz tutaj http://www.wpoznaniu.pl/przerazajace-ponizanie-i-bicie-staruszki-nagranie-ktore-zszokowalo-gniezno/

Po całym zdarzeniu opiekunka została dyscyplinarnie zwolniona z pracy a sprawą zajęła się prokuratura. Przez tydzień policjanci nie mogli jej zatrzymać bo zniknęła z miejsca zamieszkania. Dziś sami zgłosiła się do śledczych. Jak udało nam się dowiedzieć, po tym jak kobieta zjawiała się na policji, została przesłuchana i postawiono jej zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad niepełnosprawną osobą. Grozi jej kara do 8 lat więzienia.

 

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl