Onanista napastuje kobiety w pociągu

Masturbujący się mężczyzna atakuje kobiety w pociągu ruszającym z poznańskiego Dworca Głównego. Policja prosi ofiary o kontakt.

O sprawie poinformował profil fejsbukowy „Linia Kolejowa E59”. Do autorów profilu dotarły skargi kobiet na dewianta. Opisali jego zachowanie w sieci.

Otóż do pociągu startującego z Poznania wsiadł człowiek, który przysiadł się do kobiety samotnie siedzącej w wagonie i po chwili rozmowy zaczął się masturbować wyciągając wiadomą część ciała na wierzch. Uciekł dopiero spłoszony krzykiem tejże kobiety. Chcemy was ostrzec przed siadaniem samotnie w wagonach i przedziałach (najlepiej siadajcie gdzieś w grupie) a w razie gdyby taka sytuacja się wam zdarzyła to zgłaszajcie to od razu konduktorowi – informuje profil Linia Kolejowa E59

Rada, by dosiadać się do przedziałów, w których są inni ludzie jest bardzo ważna. Szczególnie w nocy należy unikać samotnego podróżowania koleją. Jeśli ktokolwiek zostanie w pociągu zaatakowany, powinien natychmiast dzwonić na numer alarmowy 112.

DÓŁ ART

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl