Ogromne maszyny na MTP. Trwają jedne z największych targów rolniczych w Europie

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP) trwa 10. edycja targów POLAGRA PREMIERY. Podczas niej można zobaczyć najnowocześniejszy sprzęt dla rolników.

POLAGRA PREMIERY to wydarzenie, które w cyklu dwuletnim prezentuje światowe nowości branży agro. Ponad 250 wystawców, najwięksi polscy i światowi producenci i dystrybutorzy, pokazuje ciągniki, za które trzeba zapłacić nawet dwa miliony złotych, ale też niewiele tańsze roboty do prac na polu.

Tegoroczna edycja targów zdominowana jest przez światowe nowości, pokazane niedawno w Hanowerze. W Poznaniu można je oglądać po raz pierwszy w Polsce. Ciągniki i maszyny samobieżne prezentują m.in. John Deere, Massey Ferguson, Valtra, Fendt, Iseki, Kubota, Bobcat, Deutz-Fahr czy McCormick.

Najwięksi wystawcy na POLAGRZE

Na targach można zobaczyć wszystko, co służy do uprawy. Zarówno tej orkowej, ale przede wszystkim bezorkowej. Są to agregaty, siewniki, maszyny do uprawy pasowej (strip till) i nie tylko.

Dla producentów inwentarza przygotowano ekspozycje systemów udojowych, maszyn do zadawania pasz, wyposażenie budynków inwentarskich, budownictwo wiejskie. Tradycyjne swą bogatą ofertę pokazują producenci nasion, nawozów i chemii.

Największe stoiska należą do firm: Kuhn, John Deere (Agro-Efekt, Agro Sieć), Agro Market Jaryszki (DeutzFahr, Iseki), Agro Sharing, Agromix (Manitou, Krone).

Zobacz też: W Poznaniu ruszyły jedne z największych targów rolniczych w Europie

Hubert Ossowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl