Najciekawsze wydarzenia w weekend. Sprawdź!

Najciekawsze wydarzenia weekendu zebraliśmy dla Państwa w jednym miejscu. Jest w czym wybierać. 

OFF CINEMA

Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych OFF CINEMA jest festiwalem konkursowym, który prezentuje filmy dokumentalne z całego świata. W programie 29 filmów konkursowych z całego świata, specjalne spotkania z jurorami i zaproszonymi twórcami i warsztaty krytyki filmowej, filmy Marcela Łozińskiego, który otrzyma w tym roku Platynowy Zamek za całokształt twórczości oraz specjalne upamiętnienie Kazimierza Karabasza.

CK Zamek, piątek – niedziela. Program: http://offcinema.ckzamek.pl/podstrony/159-program-off-cinema/

Bilety: 5-20 zł

Koncert – Natalia Nykiel

V TOUR to jesienna trasa Natalii Nykiel, podczas której publiczność usłyszy po raz ostatni w pełnym wymiarze utwory z nagrodzonej m.in. O!Lśnieniem 2017 płyty „Discordia”. Artystka wystąpi w Poznaniu w klubie Tama.

Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań, godz. 20.

Bilety: 55 zł.

Wielka Trasa Stand-up Polska

Wielka Trasa Stand-up to wyjątkowy projekt, w ramach którego komicy prezentują starannie wyselekcjonowane najlepsze dwie godziny stand-up’u z ostatniego półrocza. Wystąpią: Antoni Syrek-Dąbrowski, Michał Kempa, Sebastian Rejent, Michał Kutek, Bartosz Zalewski, Darek Gadowski, Maciek Adamczyk i Wojtek Fiedorczuk

MTP, ul.Głogowska 14, Sala Ziemi, godz. 20-22

Bilety: 59-89 zł

Festiwal Azjatycki

W Poznaniu zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli. Na poznańskim festiwalu Street Food będzie można posmakować marynowaną rzepę i czarny sezam, będzie też domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i wietnamskie kanapki bahn mi. Nie zabraknie  dań kuchni koreańskiej i malezyjskiej oraz naturalnych azjatyckich kosmetyków.

FoodHall Poznań, Dworcowa 1, sobota-niedziela, godz. 12-18.

Wstęp wolny

kontakt

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl