Murawski zdradza zmiany w swojej rodzinie i wzruszająco dedykuje gola

Radosław Murawski po pięknym golu w meczu z Żalgirisem wykonał nietypową cieszynkę. Jak przyznał, w ten sposób oznajmił światu, że spodziewa się narodzin dziecka.

Piękny gol

Pierwsza połowa meczu Lecha Poznań z Żalgirisem Kowno potoczyła się fenomenalnie dla Kolejorza. Niebiesko-biali zdominowali rywala i już w 10. minucie objęli prowadzenie. Jeszcze przed przerwą Antonio Milić podwyższył wynik, a w ostatniej akcji pierwszej części spotkania fenomenalnym strzałem z dystansu popisał się Radosław Murawski.

Spodziewa się narodzin córki

Po zdobyciu pięknego gola z dystansu Murawski podbiegł do narożnika boiska i schował piłkę pod koszulkę. W piłkarskim świecie to gest, którym piłkarze chwalą się, że spodziewają się narodzin dziecka. Pomocnik dziś potwierdził tę informację. W listopadzie ma mu się urodzić córeczka.

– Ten gol to dedykacja dla mojej żony i córeczki, która, mam nadzieję, będzie z nami w listopadzie. Cieszę się z bramki, bo to coś bardzo ważnego dla mnie. Rodzina zawsze była obok, nie tylko w tych najlepszych momentach, ale również tych trudniejszych. – powiedział Murawski.

Chciał strzelić więcej

Spotkanie po rozczarowującej drugiej połowie skończyło się wynikiem 1:3. Radosław Murawski aż do wejścia na boisko Mikaela Ishaka nosił na ramieniu opaskę kapitańską. Jak przyznał, w drugiej części spotkania miał chrapkę na jeszcze jedną bramkę. Wyniku jednak nie udało się podwyższyć.

Źródło: Lech Poznań