Morderca z Wrześni odnaleziony. Nie żyje

Policjanci odnaleźli ciało poszukiwanego od zeszłego tygodnia Marka Ś. Według naszych nieoficjalnych informacji mężczyzna popełnił samobójstwo.

Policjanci od blisko tygodnia poszukiwali 62-letniego Marka Ś. mieszkańca Wrześni. Był on podejrzewany o usiłowanie zabójstwa siostry i zabójstwo brata. Do tych tragicznych wydarzeń miało dojść w poniedziałek 26 listopada. Mężczyzna najpierw miał zabić brata w jego domu w Ksawerowie niedaleko Pyzdr a później na jednej z ulic Wrześni zaatakować swoją siostrę.

Kobiecie udało się obronić. Trafiła do szpitala. Po opatrzeniu ran lekarze wypisali ja do domu. 62-latek zbiegł i od tego czasu był poszukiwany przez policję. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mężczyzna w przeszłości przez kilkanaście lat leczył się psychiatrycznie.

Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań i wyznaczonej nagrody nikt nie był, w stanie wskazać, gdzie może przebywać Marek Ś. W końcu stróże prawa trafili na jego ślad w Borkowie niedaleko Pyzdr. Według naszych nieoficjalnych informacji mężczyzna popełnił samobójstwo.

 

kontakt

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl