Międzynarodowe Targi Poznańskie

Mieszkaniowa jesień w Poznaniu startuje już jutro

Wraz z pierwszym dniem kalendarzowej jesieni startuje ostatnia w tym roku edycja Targów Mieszkań i Domów. Wszystko wskazuje na to, że nie można tej szansy przegapić.

W jednym miejscu i czasie organizator, firma Nowy Adres, skupiła ponad 80 wystawców: deweloperów, doradców kredytowych, agentów nieruchomości i projektantów wnętrz. Jak zawsze na targach nie zabraknie dawki rzetelnych informacji i porad na temat tego, jak znaleźć, kupić, sfinansować i urządzić swoje nowe mieszkanie.

Pędzący popyt, niepokojąco malejąca podaż – szczególnie mniejszych i średnich metraży w segmencie popularnym – i wzrost cen, jakiego dynamiki nie widzieliśmy na słupkach od kilku lat. Warto zatem szybko zapoznać się z ofertą deweloperów, szczególnie lokali teraz wprowadzanych do sprzedaży. Popytać o programy rabatowe, które nadal oferują sprzedawcy, sprawdzić zmienione możliwości finansowania zakupu u doradców kredytowych no i zarezerwować wybrany lokal, uprzedzając konkurentów. Wszystko to będzie można zrobić na żywo, dopytując deweloperów o szczegóły i indywidualne warunki, na jesiennych Targach Mieszkań i Domów.

Targi odbywają się 23. i 24. września w hali nr 3 MTP przy ul. Głogowskiej 14.

Wstęp po rejestracji jest bezpłatny!

Więcej informacji: poznan.targimieszkan.pl

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl