Miasto oferuje mieszkania do remontu. W samym centrum miasta

W bieżącej edycji programu „Mieszkanie do remontu”, Poznań oferuje 31 lokali. Największy z nich ma aż 189, a najmniejszy 20 metrów kwadratowych. Nieruchomości można oglądać do 19 lutego.

W CENTRUM MIASTA

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych ogłosił dziś kolejną edycję programu “Mieszkanie do remontu”. Tym razem spółka oferuje aż 31 mieszkań. To mniej niż w ostatniej edycji. Odbyła się ona jednak niedawno, bo w ostatnim kwartale poprzedniego roku. Lokale mieszczą się w atrakcyjnych lokalizacjach w centrum miasta, między innymi na ulicy Ratajczaka, Dąbrowskiego, Wawrzyniaka czy na placu Wolności.

MAŁE I DUŻE

ZKZL ma do dyspozycji poznaniaków mieszkania małe: jedno i dwupokojowe, a także duże: trzy-, cztero-, pięcio- i aż sześciopokojowe. Ich powierzchnia również jest bardziej różnorodna, niż w poprzednich latach. Najmniejszy lokal ma 20, a największy 189 metrów kwadratowych. Spółka chce w ten sposób odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby mieszkańców.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Aby wziąć udział w programie, należy do końca lutego złożyć wniosek na maksymalnie trzy lokale. Do 19 lutego można zgłosić chęć oglądania mieszkania, wypełniając formularz umieszczony na stronie ZKZL. Program skierowany jest do osób, które nie mogą uzyskać kredytu na mieszkanie lub nie stać ich na wynajem z rynku. Oferta skierowana jest również do osób, które nie uzyskały wystarczającej liczby punktów, żeby ubiegać się o mieszkanie socjalne.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl