Marcin Oleksy strzelił gola Legii. Warta wygrała

Warta Poznań AMP wygrała po raz pierwszy z Legią Warszawa AMP. Gola strzelił Marcin Oleksy, niedawny zdobywca nagrody Puskasa za najlepszą bramkę minionego roku.

Marcin Oleksy strzelił gola w 39 minucie meczu. Był to pierwszy mecz w sezonie drużyny Dariusza Sylwestrzaka.

-Jesteśmy ludźmi, którzy pokazują serce i charakter na boisku – mówił Oleksy i dodawał, że potencjał rozwojowy zielonej drużyny AMP Futbolu jest teraz największy w lidze.

O zwycięstwo pytamy trenera Zielonych, Dariusza Sylwestrzaka – Historyczne zwycięstwo z którego bardzo się cieszymy. Zespół spełnił wszystkie założenia meczowe. Zostajemy w grze o grupę mistrzowską – mówi trener Sylwestrzak i na pytanie o najważniejszy cel na ten sezon odpowiada – Grupa mistrzowska jest naszym celem na ten sezon. Dużo pracy jeszcze przed nami. Dzisiaj mieliśmy ogromne wsparcie kibiców, którzy licznie pojawili się na trybunach. Byli naszym ósmym zawodnikiem.

Ósmym zawodnikiem Zielonych mogą Państwo być także jutro, w niedzielę 19 marca o godzinie 10.15 mecz Warty AMP z Wisłą Kraków, a o 14.15 z ekipą z Bielska Białej. Wszystkie mecze odbędą się na stadionie na Golęcinie.

Mecze odbywają się w ramach Turnieju PZU AMP Futbol Ekstraklasy.

Jan Józefowski
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl