Makuszewski i Tomczyk nie lecą z Lechem do Belek

W 19 stycznia rozpocznie się zimowe zgrupowanie Lecha Poznań w tureckim Belek. Obóz potrwa do 29 stycznia. Do Turcji leci 26 piłkarzy. Nie ma wśród nich Pawła Tomczyka i Macieja Makuszewskiego.

Decyzją sztabu szkoleniowego do tureckiego Belek nie poleci się Paweł Tomczyk, który na piątkowym treningu doznał urazu stawu łokciowego, Robert Gumny oraz Tomasz Cywka, którzy wracają do zdrowia po przebytych kontuzjach, a także Maciej Makuszewski.

W kadrze na dziesięciodniowy obóz w tureckim Belek znalazł się za to Michał Skóraś, który w styczniu powrócił z wypożyczenia do Rakowa Częstochowa. Do Turcji polecą także piłkarze, którzy na co dzień występują w rezerwach Kolejorza: Karol Smajdor, Jakub Niewiadomski, Bartosz Bartkowiak oraz Jakub Karbownik. Z kolei po pobycie na Talent Pro w Hiszpanii do Turcji doleci bramkarz Krzysztof Bąkowski.

Makuszewski i Tomczyk nie lecą z Lechem do Belek

Kadra Lecha na zgrupowanie w Belek:
Bramkarze: Mickey van der Hart, Krzysztof Bąkowski, Karol Szymański, Miłosz Mleczko

Obrońcy: Thomas RogneDjordje Crnomarković, Tomasz Dejewski, Volodymyr Kostevych, Tymoteusz Puchacz, Lubomir Šatka, Karol Smajdor, Jakub Niewiadomski

Pomocnicy: Karlo Muhar, Kamil Jóźwiak, Darko Jevtić, Jakub Moder, Juliusz Letniowski, Mateusz Skrzypczak, Pedro Tiba, Filip Marchwiński, Jakub Kamiński, Michał Skóraś, Bartosz Bartkowiak, Jakub Karbownik

Napastnicy: Christian Gytkjaer, Filip Szymcza

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl