Materiał partnera

Magazyn dla firmy i e-commerce szyty na miarę?

Obecnie rynek e-commerce rozwija się w szybkim tempie, generując coraz większe zapotrzebowanie na efektywne rozwiązania przechowywania towarów, materiałów reklamowych, dokumentów firmowych oraz sprzętu niezbędnego do prowadzenia działalności. Coraz większą popularność zdobywają elastyczne rozwiązania przechowywania, takie jak self storage, dzięki którym łatwiej jest zarządzać przestrzenią magazynową i dostosować ją do bieżących potrzeb.

Jakie są główne zalety self storage jako magazynu dla firmy?

  1. Dostosowanie przestrzeni magazynowej do potrzeb

Jedną z kluczowych zalet self storage jest możliwość wynajmu przestrzeni magazynowej, która doskonale odpowiada bieżącym potrzebom firmy. W miarę zwiększającego się zapotrzebowania można rozszerzać przestrzeń o dodatkowe metry kwadratowe, na przykład w przypadku większych dostaw produktów czy przygotowań przed sezonem. Taka elastyczność to także możliwość zwiększania metrażu wraz z rozwojem firmy bez konieczności zmiany lokalizacji.

  1. Elastyczny czas najmu

W przeciwieństwie do tradycyjnych magazynów o dużej powierzchni, pomieszczenia self storage można wynająć nawet na krótki okres, np. już od jednego tygodnia. Standardowy okres wypowiedzenia umowy wynosi 30 dni, umożliwiając łatwe dostosowanie ilości wynajmowanej powierzchni do aktualnych potrzeb firmy. To pozwala na skuteczną kontrolę kosztów związanych z przechowywaniem i daje firmom niespotykaną dotąd elastyczność.

  1. Bezpieczeństwo i optymalne warunki przechowywania

Bezpieczeństwo przechowywanych towarów jest priorytetem każdego przedsiębiorcy. Magazyny self storage są monitorowane, a przechowywane w nich przedmioty są ubezpieczone. Ponadto w Less Mess Storage zapewnione są optymalne warunki przechowywania, w szczególności dbałość o wilgotność i temperaturę, pozwala na przechowywanie nawet wrażliwych na zewnętrzne warunki przedmiotów.

  1. Dostępność całą dobę

Bardzo wygodne jest posiadanie całodobowego dostępu do magazynu przez 7 dni w tygodniu za pomocą indywidualnego kodu. Może się to okazać szczególnie ważne dla firm prowadzących działalność, wymagającą np. nocnego pakowania towaru. Dostęp do magazynu można przekazać pracownikom. Każde pomieszczenie jest zabezpieczone kłódką.

  1. Optymalizacja logistyki

Budynki Less Mess Storage są rozmieszczone w kilku lokalizacjach w Polsce, co umożliwia strategiczne ulokowanie magazynów na obszarze kraju. W Poznaniu są to dwa oddziały w dobrze skomunikowanych lokalizacjach – na ul. Dąbrowskiego oraz na ul. Ostrowskiej. (Sprawdź tutaj)

Właścicieli sklepów internetowych z pewnością ucieszy również fakt, że w każdym oddziale znajduje się sklep z artykułami do pakowania, umożliwiając zaopatrzenie w potrzebne do przygotowania paczek materiały na miejscu. Oddziały oferują także usługi związane z obsługą przesyłek, co pozwala zaoszczędzić cenny czas.

  1. Pozostałe udogodnienia

Budynki Less Mess Storage oferują szereg udogodnień, takich jak duży, wygodny parking, bezpłatny dostęp do wózków transportowych. Oddziały są estetyczne i czyste.

Dla przedsiębiorców ceniących elastyczność i oszczędności, self storage może stanowić kluczowe rozwiązanie magazynowe szyte na miarę.

Aktualnie, w ramach Oferty Testowej, istnieje możliwość skorzystania z self storage z rabatem -50% przez okres 2 miesięcy. Liczba dostępnych pomieszczeń jest ograniczona, więc warto sprawdzić ofertę Less Mess Storage już dziś. Sprawdź teraz.

Czytaj także: Mieszkania w Poznaniu. Czy łatwo je zdobyć?

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl