Maciej Skorża z kolejnym, dużym sukcesem w Japonii

Były trener Lecha Poznań Maciej Skorża, odniósł kolejne zwycięstwo w Japonii i jego pozycja w klubie znów została wzmocniona. Jego drużyna Urawa Red Diamonds wygrała czwarte z rzędu ligowe spotkanie i zaczyna wdrapywać się w górę tabeli.

Mimo początkowych trudności, Urawa Red Diamonds znalazła właściwe tory. W ostatnim meczu japońskiej ekstraklasy, zespół Skorży pokonał drużynę Kashiwa Reysol, aż 3:0. Bramki dla Urawy zdobywali: Koroki, Schalk i Akimoto. Było to, do tej pory najwygodniejsze zwycięstwo Polaka w Azji. Jego drużyna zdobyła prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, a w drugiej połowie dołożyła kolejne dwie bramki.

Obecnie Urawa zajmuje drugie miejsce w tabeli. Drużyna Kobe przoduje tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. W bezpośrednim starciu z liderem tabeli, drużyna Skorży wygrała 1:0.