Loty z Poznania na Kubę, Jamajkę, Mauritius i to nie wszystko…

Neckermann uruchomi od jesieni połączenia z Poznania na Kubę, Jamajkę, Mauritius, do Dominikany, do Tajlandii, RPA, na Cypr, Seszele, do Tanzanii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Poznań to jedno z najlepszych polskich lotnisk, doskonale przygotowane do obsłużenia wakacyjnych klientów biur podróży. Na bieżący sezon oferuje najkorzystniejszą dla naszych Klientów siatkę połączeń m.in. na ukochane przez Polaków Karaiby, ale także do kilkudziesięciu innych destynacji. Chcemy rozwijać się dynamicznie razem z tym portem, wspierając jednocześnie wyloty z Ławicy dla całego regionu północno-zachodniej części naszego kraju – powiedział Maciej Nykiel Prezes Biura Podróży Neckermann Polska

Otwarcie nowych połączeń to sukces Lotniska Ławica, któremu znów przybędzie pasażerów. Od kilku lat ich liczba na Ławicy regularnie rośnie.

Nasz port lotniczy oferuje wszechstronne możliwości wakacyjne dla turystów korzystających zarówno z połączeń czarterowych, jak i z linii regularnych oraz low cost. W trosce o wygodę każdego Pasażera w ostatnim czasie zainwestowaliśmy w infrastrukturę m.in. rozbudowaliśmy terminal, rozszerzyliśmy liczbę rejsów, budujemy nowoczesny hotel i powiększyliśmy znacząco liczbę miejsc parkingowych. Nasza współpraca z Neckermann w zakresie tzw. „dynamic packadging” to doskonały przykład wszechstronnego wykorzystania atutów naszego lotniska dla potrzeb Klientów biur podróży – skomentował Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

Loty dostępne będą od jesieni bieżącego roku. Oferty są już na stronie Neckermann.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl