Lodowisko Malta znowu otwarte

Startuje sezonowe Lodowisko Malta. Można z niego korzystać już od tej soboty! Sprawdź godziny otwarcia i ceny obowiązujące na ten rok

Od soboty, 21 października otwiera się sezonowe Lodowisko Malta. Sezonowy obiekt stanął jak co roku przy starcie Toru Regatowego Malta w pobliżu zbiegu ulic Jana Pawła II i Baraniaka.

Godziny otwarcia lodowiska

Lodowisko otwarte będzie codziennie w godzinach od 8.00 do 22.00. W piątki i soboty lodowisko będzie działało dłużej do 23.00. Udając się w to miejsce, należy pamiętać o przerwach na czyszczenie lodu. Mają one miejsce o godz. 12.30, 15.30 i 18.30. Prace trwają 30 minut.

Lodowisko Malta – ceny biletów

60 minut jazdy na łyżwach na Lodowisku Malta w dni powszednie do godziny 15.30 to koszt 12 zł za bilet normalny i 9 zł za bilet ulgowy. Po 15.30 ceny nieznacznie rosną (18 zł bilet normalny i 12 zł ulgowy). W soboty, niedziele oraz dni świąteczne koszt biletu 60-minutowego będzie wynosił 20 złotych (normalny) i 15 zł (ulgowy).

Na dodatkowe zniżki mogą liczyć rodziny w ramach przeznaczonego specjalnie dla nich biletu oraz posiadacze karnetów. Lodowisko Malta bierze udział w programie OK Poznań. Mieszkańcy, którzy odprowadzają podatki w Poznaniu i posiadają kartę OK Poznań, będą mogli raz w roku skorzystać z obiektu za złotówkę.

Lodowisko Malta- atrakcje oraz dodatkowe usługi

Na Lodowisku Malta w Poznaniu można wypożyczyć łyżwy, kask oraz chodzik do nauki jazdy w kształcie foki lub pingwina. Obiekt oferuje możliwość skorzystania z usług instruktora nauki jazdy. Na miejscu będzie również działał punkt ostrzenia łyżew.

W piątkowe i sobotnie wieczory (od godz. 19) Lodowisko Malta tradycyjnie będzie zapraszało na Ice Party. Podczas tych imprez na chętnych będzie czekała kolorowo oświetlona tafla oraz przygotowana przez profesjonalnego didżeja muzyka. Na pierwsze Ice Party, będzie można udać się już w następny piątek.

fot. materiały prasowe posir

Czytaj także: Co w weekend w Poznaniu? Poza maratonem dni pełne koncertów, spektakli i innych atrakcji

Gabriela Puczyłowska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl