Lech Poznań UAM szuka wzmocnień. Nabór zawodniczek do sekcji żeńskiej

Piłkarki Kolejorza szykują się do nowego sezonu. Trener drużyny stawia jasny cel: awans do następnej ligi. Kobiety szukają też nowych zawodniczek.

KIERUNEK: AWANS

Podopieczne Alicji Zająć, wróciły do treningów. Pod okiem sztabu szkoleniowego szykują się do dalszej części sezonu. Przerwę zimową spędziły na drugiej pozycji w tabeli, a do liderek tracą jeden punkt. Lechitki mają też zaległe spotkanie. Gdyby odniosły w nim zwycięstwo, znalazły by się na czele stawki.

Właśnie o takie miejsce chcą walczyć piłkarki Lech Poznań UAM. O jasnych planach na ten sezon tuż przed sylwestrem mówiła Alicja Zając, trenerka zespołu. Szkoleniowiec zapewniła, że celem na ten sezon jest awans do pierwszej ligi. Rywalizacja w lidze rozpocznie się na nowo w marcu.

NABÓR

Drużyna szuka też wzmocnień. Zawodniczki, które chciałby dołączyć do zespołu mogą przyjść na jeden z treningów otwartych. Te odbywają się w ciągu najbliższych dwóch tygodni, według następującego harmonogramu:

16 stycznia (poniedziałek) – 17:00
18 stycznia (środa) – 17:00
20 stycznia (piątek) – 17:00
23 stycznia (poniedziałek) – 17:00
25 stycznia (środa) – 17:00
27 stycznia (piątek) – 17:00

Aby wziąć udział w zajęciach należy zgłosić się mailowo na adres tomasz.mendry@lechpoznan.pl. Kandydatki powinny wziąć też ze sobą strój sportowy w tym korki przystosowane do sztucznej nawierzchni. Zgłaszać się mogą zawodniczki powyżej 15 roku życia. Treningi odbędą się na boisku przy ulicy Zagajnikowej.

Franciszek P. Bryska
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl