Lato na Targach wystartowało

Dzieci będą mogły pobawić się w piaskownicy lub na placu zabaw. Nie zabraknie specjalnej strefy animacji oraz sportu. Pojawią się też leżaki czy kurtyny wodne. Będzie można również skorzystać z boiska do siatkówki plażowej, zagrać w różnorodne gry planszowe czy zrelaksować się czytając książki. Tak w tym roku będzie wyglądać Lato na Targach.

Najmłodsi kibice i uczestnicy Lata na Targach skorzystać będą mogli nie tylko z placu zabaw, piaskownicy czy boiska, ale także z warsztatów plastycznych i artystycznych, spotkań z bajkowymi bohaterami czy gier podwórkowych i planszowych.

Pierwszy miesiąc upłynie pod znakiem mundialu, zatem kino plenerowe zaprezentuje filmy powiązane ze sportem. Ponieważ nie samą piłką człowiek żyje, w trakcie Lata na Targach czynne będzie boisko do siatkówki plażowej i strefa aktywności pod dachem, czyli 3600 m2 dostępne bez względu na pogodę – od jazdy na rolkach, przez tenis stołowy aż do strefy sportu DECATHLON, gdzie odbywać się będą mecze koszykówki, badmintona czy piłki halowej.

Lato na Targach to także codzienna Strefa Animacji, czyli warsztaty i zabawy tematyczne z wykwalifikowanymi animatorami: warsztaty plastyczne i artystyczne, gry podwórkowe i planszowe, spotkania z bajkowymi bohaterami, zajęcia dla miłośników majsterkowania, eksperymenty dla najmłodszych i rękodzieło dla początkujących. Animacje będą prowadzone od godz. 10:00 do 15:00 w poniedziałki, środy i piątki oraz od 15:00 do 20:00 we wtorki i czwartki (od 17:00 do 20:00 animatorzy prowadzą games room z planszówkami).

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl