Lato na Targach wystartowało

Dzieci będą mogły pobawić się w piaskownicy lub na placu zabaw. Nie zabraknie specjalnej strefy animacji oraz sportu. Pojawią się też leżaki czy kurtyny wodne. Będzie można również skorzystać z boiska do siatkówki plażowej, zagrać w różnorodne gry planszowe czy zrelaksować się czytając książki. Tak w tym roku będzie wyglądać Lato na Targach.

Najmłodsi kibice i uczestnicy Lata na Targach skorzystać będą mogli nie tylko z placu zabaw, piaskownicy czy boiska, ale także z warsztatów plastycznych i artystycznych, spotkań z bajkowymi bohaterami czy gier podwórkowych i planszowych.

Pierwszy miesiąc upłynie pod znakiem mundialu, zatem kino plenerowe zaprezentuje filmy powiązane ze sportem. Ponieważ nie samą piłką człowiek żyje, w trakcie Lata na Targach czynne będzie boisko do siatkówki plażowej i strefa aktywności pod dachem, czyli 3600 m2 dostępne bez względu na pogodę – od jazdy na rolkach, przez tenis stołowy aż do strefy sportu DECATHLON, gdzie odbywać się będą mecze koszykówki, badmintona czy piłki halowej.

hotel dla psów w Poznaniu

Lato na Targach to także codzienna Strefa Animacji, czyli warsztaty i zabawy tematyczne z wykwalifikowanymi animatorami: warsztaty plastyczne i artystyczne, gry podwórkowe i planszowe, spotkania z bajkowymi bohaterami, zajęcia dla miłośników majsterkowania, eksperymenty dla najmłodszych i rękodzieło dla początkujących. Animacje będą prowadzone od godz. 10:00 do 15:00 w poniedziałki, środy i piątki oraz od 15:00 do 20:00 we wtorki i czwartki (od 17:00 do 20:00 animatorzy prowadzą games room z planszówkami).

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl