Kulturalne spotkania „#NaWolnym”

#NaWolnym czyli spektakle, koncerty i filmy – to wszystko można zobaczyć na dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Wydarzenia potrwają do końca tygodnia. 

W piątek teatr #NaWolnym zainaugurowało przedstawienie muzyczne poznańskiego Teatru Polskie „PePePe Przegląd Piosenki Poznańskiej”. Spektakle będą wystawiane do następnej soboty. W tym czasie będzie można zobaczyć m.in. spektakl „Seks dla opornych”. We wtorek na scenie pojawi się Krystyna Janda, która zagra główną rolę w spektaklu „Danuta W.”

W środę zaprezentowany zostanie spektakl wrocławskiego Teatru Komedia „Nic nie gra”. W czwartek – spektakl „Kalina” Teatru Nowego w Poznaniu.

„Wydarzenia kulturalne #NaWolnym są symbolem otwarcia Poznania na kulturę. Są dostępne dla wszystkich, bez względu na możliwości finansowe. Dla mnie to jedna z najważniejszych inwestycji. Z satysfakcją oddajemy dziedziniec urzędu poznaniakom i artystom” – mówił prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Wstęp wolny obowiązuje na filmy i koncerty, na spektakle rozdawane są natomiast specjalne bezpłatne wejściówki.

 

kontakt

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl