Kraj: ciało 10-letniej dziewczynki w lesie. To morderstwo

Policyjna obława na Dolnym Śląsku. Funkcjonariusze tropią zabójcę 10-letniej dziewczynki. Jej ciało znaleziono w lesie w miejscowości Imbramowice.

Policja podejrzewa, że zamordowana dziewczynka to Kristina z Mrowin. Trwają właśnie badania w Zakładzie Medycyny Sądowej, które mają to ustalić. Co oznacza, że stan w jakim jest ciało dziewczynki nie umożliwia rozpoznania tożsamości.

Prokuratorzy potwierdzają, że obrażenia wskazują na zabójstwo.Śledczy mają hipotezę, według której dziewczynka została porwana, wywieziona do lasu i tam zabita, Prawdopodobnie z użyciem noża.

Wokół miejscowości Imbramowice policja zablokowała drogi. Policja zamknęła też teren, na którym znaleziono ciało dziewczynki.

Policja ma też ważną prośbę. Do wszystkich, którzy jechali samochodem z rejestratorem obrazu, 13 czerwca między godziną 8 rano a 18, na trasach: Imbramowice – Pożarzyszko, Pożarzysko – Siedlimowice, Imbramowice – Domanice, Mrowiny – Pożarzysko.

Jeśli jechali Państwo tymi trasami 13 czerwca i mają rejestrator, lub cokolwiek widzieli, policja prosi o kontakt pod numerem 112. Policja zapewnia pełną anonimowość.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl