Categories

fot. archiwum

Kolejorz ruszył ze sprzedażą karnetów

Lech Poznań uruchomił sprzedaż karnetów na rundę jesienną 2020 oraz sezon 2020/2021. Dla tych karnetowiczów, którzy nie wykorzystali wejść w rundzie wiosennej 2020 ze względu na pandemię, klub przewidział rekompensatę. 

Abonament na cały sezon 2020/2021 można już za 375 zł (Strefa B) lub 525 zł (Strefa A). W karnecie zawarte jest 15 spotkań, które Kolejorz rozegra w ramach rozgrywek PKO Ekstraklasy. Potencjalne spotkania w Pucharze Polski, a także w ramach europejskich pucharów, nie są zawarte w cenie abonamentu, jednak posiadacz karnetu, będzie mógł kupić bilet na te mecze z pierwszeństwem i w preferencyjnych cenach.

W abonamencie na rundę jesienną, za 175 zł (Strefa B) lub 245 zł (Strefa A), zawarte są mecze Kolejorza z rywalami, takimi jak Wisła Płock, Pogoń Szczecin, Cracovia, Raków Częstochowa i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Ponadto przy Bułgarskiej pojawią się również Wisła Kraków oraz trzeci z beniaminków.

Warto pamiętać, że każdemu kibicowi, który przedłuży swój karnet z ostatniego sezonu lub rundy przysługują także zniżki lojalnościowe. Żeby kupić taniej abonament z wykorzystaniem nagromadzonego dotychczas rabatu lojalnościowego, należy dołączyć do programu Lechici — informuje klub.

Posiadacze karnetów z rundy wiosennej, którzy ze względu na pandemię nie pojawili się na stadionie, mogą liczyć na rekompensatę.

– Każdy karnetowicz otrzymał rekompensatę w formie vouchera-portmonetki, do wykorzystania na bilety lub karnety w sezonie 2020/21. Wartość vouchera została obliczona indywidualnie, pod uwagę wzięto zapłaconą cenę za karnet oraz liczbę niewykorzystanych biletów, od czasu zawieszenia rozgrywek — poinformował na swojej stronie internetowej klubu.

Voucher jest ważny do końca sezonu 2020/21. Dla osób, którym nie odpowiada taka forma rekompensaty, przygotowano 3 możliwości wymiany vouchera: na punkty w programie LECHICI, na voucher do wykorzystania na produkty Lecha Poznań w Stacjach Kolejorz oraz w sklepie internetowym lub na gotówkę — pieniądze zostaną wówczas zwrócone na konto bankowe.

Wszystkie niezbędne informacje o instrukcje znaleźć można na stronie http://www.bilety.lechpoznanpl.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl