Kolejorz Girls w Mam Talent. Zachwyciły jury

Występy Kolejorz Girls na scenie Mam Talent TVN zachwyciły jurorów. Zespół tańca cheerleaderskiego z Poznania ma też szansę reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata w Orlando. Dziewczyny na co dzień trenują w Ratajskich Domach Kultury.

Kolejorz Girls wystąpiły na scenie Mam Talent TVN. Ich energiczny taniec spodobał się jurorom i publiczności.

– Wasza prawdziwa radość. Wasza wiara w to co robicie. Nie ma opcji, by się tym nie zarazić – powiedziała piosenkarka.

Z kolei Julia Wieniawa powiedziała – Dla mnie najważniejsza jest energia, którą zaraziłyście publiczność. Byłyście jak jeden organizm, w którym buzowały wszystkie komóreczki.

Marcin Prokop nawiązał do porannej pobudki i eksplodującego blendera. – Mnóstwo kolorów i rzeczy, których nie byłem w stanie ogarnąć, ale też emocje z tym związane, które zagrzały mnie do rozpoczęcia tego dnia w wyjątkowy sposób. Dokładnie to dałyście dzisiaj moim oczom – stwierdził dziennikarz telewizyjny.

Występ można zobaczyć TUTAJ.

Występ w USA?

Teraz, Kolejorz Girls mają szansę zrealizować swoje marzenie o występie na Mistrzostwach Świata w cheerleadingu. Planują reprezentować Polskę w kwietniu w Orlando w USA.

W ramach przygotowań do wyjazdu na Mistrzostwa Świata, dziewczyny proszą o wsparcie finansowe. Uruchomiły zrzutkę online, która ma pomóc w pokryciu kosztów związanych z podróżą i udziałem w zawodach.

Kolejorz Girls przygotowały też specjalną ofertę dla firm i instytucji, które chciałyby wesprzeć ich wyjazd.

Zbierają 50 tys., obecnie zebrały niemal 30 tys. Zbiórkę można wesprzeć TU.

Kolejorz Girls Cheerleaders to zespół, który od lat ćwiczy i rozwija się pod opieką Ratajskich Domów Kultury. Grupa działa w ramach STUDIO KG. Istnieje nieprzerwalnie od 2004 roku. Należy do Polskiego Związku Cheerleadingu Sportowego. W kwietniu 2022 roku wzięły udział w Mistrzostwach Polski, które były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata. Wysoka lokata na Mistrzostwach Polski zapewniła grupie nominację do kadry narodowej i reprezentacji kraju na Mistrzostwach Świata, które odbyły się w terminie 20-23 kwietnia 2023 roku w Orlando w Stanach Zjednoczonych.

W maju 2023, jako aktualne Mistrzynie Polski otrzymały również nominację do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy, które na przełomie czerwca i lipca odbyły się w Weronie

Czytaj też: Rekordowy Poznań Tattoo Konwent. Zobacz tatuaż inspirowany Poznaniem [ZDJĘCIA]

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl