Kolejny mecz Zielonych bez zwycięstwa

3:3 zakończył się zaległy mecz 22 kolejki II ligi piłkarskiej. Warta Poznań zremisowała na wyjeździe z MKS-em Kluczbork. Po tym remisie Zieloni spadli na trzecie miejsce w lidze i do prowadzącego GKS 1962 Jastrzębie tracą już 10 punktów.

Pierwszą bramkę i tu już w 4 minucie strzelili goście. Po półgodzinie piłkarze Kluczborka wyrównali. Tuż przed przerwą było już jednak 2:1 dla MKS-u i kiedy wydawało się, że taki wynikiem zakończy się pierwsza połowa, warciarzom sędzia przyznał rzut karny. Pierwsza połowa zakończyła się więc wynikiem 2:2.

Druga połowa zaczęła się to szybkim atakiem Warty i zrobiło się 3:2 dla gości. Piłkarze Kluczborka jednak odrobili starty i cały mecz zakończył się wynikiem 3:3. Bramki w meczu strzelali : dla MKS-u, Orłowicz 32′, Klepczyński 43′, Zaradny 56′ dla Warty, Kita 4′, 50′, Cierpka 45′(k)