Kolejna porażka Lecha

Trwa fatalna passa Lecha Poznań. Kolejorz przegrał 0:1 ze Śląskiem Wrocław.

Pierwsza połowa należała do Lecha Poznań. Piłkarze Kolejorza przeważali na boisku stwarzali więcej sytuacji, ale to decydujący cios zadał Śląsk. 26 minucie piłkę na środku boiska przejął Petr Schwarz, przebiegł z nią pod pole karne Lecha i oddał celny strzał na bramkę.

Piłkarze Lech starali się doprowadzić do remisu, niestety po pierwszej połowie na tablicy było 0:1 dla Śląska Wrocław.

Druga połowa to mierna gra Kolejorza a na dwadzieścia minut przed końcem spotkania powinno być już 2:0 dla przyjezdnych Śląska. Fatalny błąd popełnił Maksymilian Pingot ale Erik Exposito zmarnował szansę.

Mecz zakończył się wynikiem 0:1 i po tej porażce Lech spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Była to trzeci ligowy mecz przegrany na własnym boisku.