Kibole Lecha mobilizują się przed piątkowymi derbami

Dobra, koniec pie…nia o tym co było w Zabrzu i Częstochowie. Dobrze wiemy co było. Z samych skrótów wiemy co było…😡🤬 . Przed nami kolejny mecz, na którym trzeba się przełamać” – napisali kibice na swoim oficjalnym profilu na Facbooku.

To będzie 33. starcie między Lechem a Wartą w ramach pojedynków derbowych. Obie drużyny do meczu podchodzą w nienajlepszych nastrojach.

Lech w ostaniem ligowym meczu zremisował na wyjeździe 0:0 z Górnikiem Zabrze. Pojedynek nie był porywający. W pierwszej połowie obie drużyny oddały na bramkę po jednym! celnym strzale. W drugiej połowie Lech zagrał agresywniej ale bramki nie strzelił. Warto dodać, że od czterech meczów Kolejorz nie zdobył gola.

Warta do derbowego meczu podchodzi też w nienajlepszych nastrojach. 11 marca po dobrym meczu, przegrała w Grodzisku Wielkopolskim z ostatnią drużyną w tabeli ŁKS-em Łódź 0:1. Pozycja Zielonych w tabeli nic dobrego nie wróży. Z 27 punktami są na 14 miejscu w tabeli i do strefy spadkowej dzielą ich tylko 4 punkty.

Do tego meczu mobilizują się kibice i Niebiesko- Białych i Zielonych. Ci pierwsi wystosowali specjalny apel do fanów Lecha.

– Drużyna usłyszała – i miejmy nadzieję, że wzięła sobie do serca – co My-Kibice myślimy o ich postawie. Jakieś durne pomysły, z którymi spotykamy się na różnego rodzaju „fanpejdżach fanatyków”, którzy Bułgarską znają tylko z nazwy, a wyjazd kojarzy im się głównie z imieninami cioci – olejmy. Wszak to MY jesteśmy Lech Poznań.

Dlatego WSZYSCY, podkreślamy WSZYSCY na Bułgarską. I nie zapomnijcie wziąć ze sobą szalików. Przypominajcie wszystkim, którzy idą na ten mecz, by zaopatrzyli się w ten kibicowski atrybut. Fajnie jest „robić Poznań”, ale cały stadion z uniesionymi w górę szalikami również wygląda kozacko – napisali na swoim oficjalnym profilu na Facebooku fani Kolejorza.