Każdy możne zagrać mecz na płycie głównej Enea Stadionu

Ten kto kocha piłkę nożną, ma niebywałą okazję rozegrać mecz wraz ze znajomymi, na boisku na którym na co dzień swoje mecze rozgrywają piłkarze Kolejorza. Wystarczy wygrać jedną z aukcji WOŚP.

Podczas 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do zlicytowania jest mecz na boisku głównym Enea Stadionu. Osoba lub instytucja, która wylicytuje za najwyższą kwotę aukcję, będzie miała prawo rozegrać piłkarskie spotkanie na murawie, na której na co dzień grają zawodnicy KKS Lech Poznań.

– Chcemy jako zarządca stadionu, dołożyć swoją małą cegiełkę do tej szczytnej akcji, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Enea Stadion to największa i najważniejsza w Wielkopolsce arena rozgrywek sportowych, ale także miejsce ciekawych wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Myślę, że zwycięzca aukcji wychodząc na murawę, będzie mógł poczuć niepowtarzalny klimat Enea Stadionu – mówi Małgorzata Sak dyrektor ds. hospitality Spółki Stadion Poznań.

Mecz zostanie rozegrany 26 maja (termin proponowany, w razie konieczności może ulec zmianie). Zwycięzca aukcji sam dobiera sobie 22 zawodników, którzy zagrają w spotkaniu. Mecz będzie trwał 2 x 30 minut z przerwą 15-minutową. Spółka Stadion Poznań zapewnia skład sędziowski, oznakowanie boiska i piłki do gry. Aukcję można znaleźć pod adresem tutaj

czytaj także : Były piłkarz Lecha Poznań i Warty Poznań po piłkarskiej karierze długo szukał pracy. „Zderzyłem się z rzeczywistością rynku”

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl