Zaglądamy na PGA. Zobacz, jakie atrakcje czekają na odwiedzających

Poznań Game Arena to największe targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja zaczęła się dziś od VIP Day i potrwa do niedzieli 9 października. Już teraz zobacz, jakie atrakcje czekają na odwiedzających.

7 pawilonów i 28 godzin rozrywki

Na uczestników PGA czekają liczne stoiska, premierowe i przedpremierowe pokazy gier, turnieje sportowe, strefa gier indie i spotkania z gwiazdami YouTube’a i Twitcha. 3 dni, w 7 pawilonach, na Międzynarodowych Targach Poznańskich będą 28 godzinami niezapomnianych wrażeń. Wydarzenie już od 18 lat jest obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego gracza.

Premiery i przedpremiery gier

Na tegoroczne PGA wróciły czołowe konsolowe marki – Xbox i Nintendo. Zaprezentują zwiedzającym swoje flagowe produkcje (także te niedostępne jeszcze w sprzedaży). Natomiast za pomocą kinowego pokazu, Ubisoft przeniesie uczestników w światy gry Skull and Bones. W strefie Asus Republic of Gamers zagości jeden z najpopularniejszych tytułów ostatnich lat – Cyberpunk 77. 11 bit studios pokaże swój przedpremierowy tytuł The Invincible, a na stoisku Star Drifters, uwagę przykują gry First Dwarf i BrewPub Simulator.

Co? Gdzie? Kiedy?

Poznań Game Arena potrwa od 7 do 9 października 2022 roku. Stoiska i atrakcje znajdują się w aż 7 pawilonach: 7, 7a, 8, 8a, 6, 5a i Foodcourcie. Bilety można jeszcze kupić przy wejściu na Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Marianna Anders
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl