Międzynarodowe Targi Poznańskie

Już 14 października rusza największa w Polsce interaktywna wystawa optyki

Centrum Nauki Wyobraźnia to nie tylko interaktywna przygoda, która pozwoli zrozumieć zjawiska otaczające nas każdego dnia. To największa wystawa w Polsce, obejmująca ponad 100 interaktywnych eksponatów z dziedziny optyki, na którą składają się trzy ścieżki edukacyjne z warsztatami: Barwy, Kalejdoskop, Gdzie wzrok nie sięga i Manualnia, prowadzonymi przez pasjonatów nauki, którzy w przystępny sposób będą tłumaczyli zawiłości świata fizyki.

Centrum Nauki Wyobraźnia to nie tylko interaktywna przygoda

Wystawa pozwoli eksperymentalnie zbadać i zrozumieć różnorodne zjawiska optyczne i fizyczne, pokaże jak nauka wyjaśnia codzienne zjawiska takie jak kolory tęczy czy odbicia w lustrach oraz jak wiedza z zakresu fizyki i optyki wpływa na nasze życie, od technologii po sztukę. Interaktywna wystawa jest odpowiedzią na nurtujące nas każdego dnia pytania a także jest inspiracją do dalszych poszukiwań.

Wystawa zlokalizowana będzie w pawilonie 1 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich od środy do piątku, w godzinach od 9.00 do 17.00 oraz w weekendy w godzinach od 10.00 do 18.00.

ODKRYJ FASCYNUJĄCY ŚWIAT ZJAWISK FIZYCZNYCH I POBUDŹ SWOJĄ WYOBRAŹNIĘ!

Bilety dostępne na:ToBilet.pl

Więcej informacji: centrumwyobrazni.pl

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl