Materiał partnera

Juwenalia 2024. Wielkie odliczanie do imprezy

Największa impreza studencka w Poznaniu, Juwenalia 2024, odbędzie się w dniach 23-25 maja w Parku im. Jana Pawła II.

Trzy dni pełne muzyki, zabawy i niezapomnianych chwil – nadchodzą Juwenalia 2024! Najbardziej wyczekiwany festiwal muzyczny odbędzie się w dniach 23-25 maja, w malowniczym Parku Jana Pawła II. Wyjątkowi artyści wypełnią dwie sceny – legendarny zespół KULT, niekwestionowana ikona polskiej sceny muzycznej, Daria Zawiałow, PRO8L3M, Zeus, Kaz Bałagane… a to jeszcze nie koniec listy gwiazd, które uświetnią festiwal! Mottem tegorocznej edycji jest „Złączeni, ale nie spięci!”.

Juwenalia 2024 – nie tylko muzyka

Poza muzycznymi doznaniami, uczestnicy będą mogli wrócić do beztroskich zabaw z dzieciństwa w strefach animacji. Na „Forum Juwe” prelegenci poruszą tematy takie jak zagospodarowanie przestrzeni miejskiej, podróżowanie w dobie pandemii COVID-19 czy rozwój osobisty i zawodowy. Miłośnicy kulinariów również znajdą coś dla siebie w miasteczku foodtrucków, które zaskoczy różnorodnością smaków z całego świata.

Dołącz do tego wyjątkowego wydarzenia, które łączy muzykę, kulturę i zabawę! Za organizacją festiwalu stoi Fundacja Jeden Uniwersytet. Bilety dostępne tylko na ToBilet.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Organizatora.

Juwenalia 2024. Wielkie odliczanie do imprezy
Juwenalia 2024. Wielkie odliczanie do imprezy / materiały partnera

Czytaj także: „Pedałem”, „Lanserem”, „Nierobem szukającym rozgłosu”. Niesamowity hejt na właściciela Kociaka

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl