Jaśkowiak znów w ringu

Grzegorz Smykalla zapłacił ponad pięć tysięcy złotych za trening bokserski z Jackiem Jaśkowiakiem. Wygrał aukcję internetową, a pieniądze trafiły na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Licytację treningu bokserskiego z prezydentem Jackiem Jaśkowiakiem wygrał młody biznesmen Grzegorz Smykalla z Poznania. Na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy przekazał 5300 zł. Swoją nagrodę odebrał w niedzielę w poznańskim klubie Bagdasarian Boxing Club. Na treningu oprócz pana Grzegorza pojawili się też jego rodzice i narzeczona.

Bardzo się cieszę, że ktoś aż tyle pieniędzy przeznaczył na ten trening. Ponad 5 tysięcy złotych poszło na tak szczytny cel, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Chcemy pokazać czym jest boks, jak wyglądają te treningi. To ma być przyjemność — mówił przed treningiem prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

fot. poznews.pl

Jak byłem mały, to z dziadkiem często oglądałem walki bokserskie. Kiedyś miałem też dwa treningi amatorskie. Dzisiejszy trening to pierwszy trening profesjonalny z trenerem i z prezydentem – powiedział Grzegorz Smykalla

fot. poznews.pl

Zwycięzca aukcji przyznał, że na co dzień trenuje brazylijskie jiu-jitsu. Obiecywał, że prezydent nie oberwie”.

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl