Inspirowany Eminemem groził sąsiadom śmiercią

Zamaskowany mężczyzna przez ponad 3 lata regularnie podchodził pod drzwi swoich sąsiadów i straszył ich między innymi młotkiem czy metalową pałką. Groził im nawet, że ich zabije. Nosił taką samą maskę, jak Eminem na swoich pierwszych koncertach.

HORROR MIESZKAŃCÓW

Przez ponad trzy lata mieszkańcy jednego z bloków we Wrześni przeżywali prawdziwy horror. Pod ich drzwi regularnie przychodził zamaskowany mężczyzna, co dwa razy udało się uchwycić na nagraniu. Na jednym z filmów widać, jak nieznajomy stoi z metalową pałką, a na drugim uderza w drzwi młotkiem, niszcząc zamontowaną tam kamerkę.

INSPIRACJA RAPEREM

Mężczyzna za każdym razem miał na sobie hokejową maskę, podobną do tej, którą nosił Jason – postać z filmu “Piątek trzynastego”. Jest ona również charakterystyczna dla znanego na całym świecie rapera Eminema. To on był prekursorem zakładania maski, a używał jej razem z piłą mechaniczną na swoich koncertach.

USŁYSZAŁ ZARZUTY

Zainspirowany raperem mężczyzna nie zatrzymał się jednak na straszeniu sąsiadów. Według relacji mieszkańców nieznajomy pisał na drzwiach, że ich zabije, przebijał opony w autach czy rzucał różnymi przedmiotami w okna ich mieszkania. Aktualnie agresor przebywa w zakładzie karnym w związku z inną sprawą. Ma spędzić tam rok. Jak się okazało, sam mieszkał w bloku, którego mieszkańców straszył. W związku z nękaniem usłyszał już zarzuty.

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl