Hillary Clinton „gościem specjalnym” w Poznaniu

Hillary Clinton gościem specjalnym Impact’21 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Tegoroczna edycja najbardziej prestiżowego wydarzenia gospodarczo-technologicznego w Polsce – Impact’21 – odbędzie się 27 i 28 października. 

mpact po dwóch sezonach hybrydowej obecności w Warszawie przenosi się do stolicy Wielkopolski. Dwudniowa konferencja, organizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się na czterech scenach, na których wystąpi ponad czterystu mówców w szesnastu ścieżkach tematycznych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Hillary Rodham Clinton, była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych oraz kandydatka na prezydenta USA w 2016 r. Dyskusji na żywo z sekretarz Clinton będzie mogła wysłuchać jedynie publiczność zgromadzona w Poznaniu.

– Grupa MTP jest organizatorem i gospodarzem wielu konferencji i spotkań, w których biorą udział międzynarodowi goście, dlatego cieszy nas, że to grono poszerzy Hillary Clinton. Jej prelekcja przed publicznością zgromadzoną na Międzynarodowych Targach Poznańskich jest dowodem na to, że nie ma lepszego miejsca w tej części Europy na spotkania polityki, biznesu i nauki. Czeka nas wiele emocji i wystąpienia, które długo pozostaną w naszej pamięci – zapowiada Tomasz Kobierski, prezes zarządu Grupy MTP.

Hillary Clinton połączy się on-line z publicznością zgormadzoną w Poznań Congress Center 27 października o godz. 11:00. Oprócz godzinnej dyskusji z byłą sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, tegoroczna edycja Impact’21 skupi się na globalnych trendach związanych z zielonym ładem, transformacją energetyczną, cyfrową przyszłością, rozwojem e-commerce, otwartą bankowością i tematyką women empowerment.

 

 

Artur Adamczak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl