Materiał partnera

Mieszkania w komfortowych lokalizacjach od Grupy Inwest

Na Podolanach i Grunwaldzie. Oferta mieszkań dewelopera Grupa Inwest to nie tylko modne lokalizacje, ale również powierzchnie o zróżnicowanym metrażu i skierowane do każdej grupy klientów.

To już ponad 1000 wybudowanych mieszkań w okresie 6 lat działalności na rynku poznańskim dewelopera Grupa Inwest. W ostatnich latach spółka zrealizowała m.in. osiedla Horyzont Naramowice, Nova Łacina i Wilda Corner. Jednocześnie rozpoczęły się prace na kolejnymi inwestycjami. Jeszcze w tym roku gotowy będzie I etap projektu Jasielska 8C. Powstanie VII kondygnacyjny budynek wielorodzinny ze 166 mieszkaniami o powierzchni od 28 do 116 mkw. Struktura mieszkań to zarówno kawalerki jak i lokale 2-, 3-, 4- i 5- pokojowe. Wśród nich dostępne są także mieszkania dwupoziomowe, które zostaną uzupełnione o przestronne tarasy. Z kolei do lokali na parterze przynależą ogródki. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z hali garażowej oraz dodatkowych miejsc postojowych przed budynkiem. Nie zabraknie komórek lokatorskich, stacji ładowania samochodów elektrycznych, a każda klatka będzie wyposażona w cichobieżną windę.

Budowa I etapu Jasielska 8C to już stan zaawansowanie prac w 70 proc. Tym samym przyśpieszyliśmy harmonogram i zakończenie budowy planujemy na grudzień bieżącego roku. W sprzedaży zostało jeszcze 38 mieszkań o powierzchni od 28 do 84 mkw. – informuje Mateusz Glema z poznańskiego biura sprzedaży Grupy Inwest.

Zainteresowanym klientom deweloper proponuje prezentacje mieszkania na budowie, a to z kolei możliwość „przymiarki” do powierzchni, czy funkcjonalności proponowanych lokali.Ceny rozpoczynają się od 9400 złotych brutto za mkw. Obecnie, dla mieszkań 2 – pokojowych Grupa Inwest dodaje gratis komórkę lokatorską, a dla lokali 3 i 4 -pokojowych – drugie miejsce postojowe. Kawalerki są w cenie od 339 tys. złotych brutto, a lokale mieszkalne 2-pokojowe – 399 tys. zł brutto, co jest bardzo konkurencyjną propozycją. Warto wspomnieć, że jeszcze w tym roku rozpoczęcie się realizacja i sprzedaży II etapu. Docelowo osiedle będzie składać się z 3 budynków wielorodzinnych, łącznie ponad 370 lokali.

Drugą inwestycją realizowaną przez Grupę Inwest jest projekt Symfonia Ptasia 28. Na Grunwaldzie powstaje sześciopiętrowy budynek wielorodzinny ze 118 mieszkaniami o powierzchni od 41 do 120 mkw., a wśród nich lokale od 2 do 5 pokoi. Wszystkie zaprojektowane z myślą o potrzebach mieszkańców dużego miasta. Komfort i wygodę zapewnią przestronne balkony, windy, ogródki i komórki lokatorskie czy rowerownia. Nie zabraknie również miejsc postojowych w podziemnej dwupoziomowej hali garażowej.

Inwestycja to obecnie 44 dostępne mieszkania o powierzchni od 41 do 107 mkw., a ceny rozpoczynają się od 10 200 złotych brutto. Zakończenie prac przewidujemy na koniec przyszłego roku. Warto dodać, że w ramach projektu Symfonia Ptasia 28 oraz Jasielska 8C istnieje możliwość rezerwacji mieszkań w zapowiadanym programie rządowym Mieszkanie na Start. – dodaje Mateusz Glema.

Zarówno Symfonia Ptasia 28 jak i Jasielska 8C to projekty mieszkaniowe realizowane w popularnych lokalizacjach. Dostępność komunikacji miejskiej pozwoli na łatwe połączenie z pozostałymi dzielnicami poznańskiej metropolii. Na wygodę i komfort codziennego życia z pewnością wpłyną także okoliczne przedszkola, szkoły czy placówki medyczne oraz nieograniczony dostęp do licznych punktów handlowo – usługowych oraz obiektów sportowych i kulturalnych. Z kolei miłośnicy aktywności fizycznej wykorzystają liczne trasy rowerowe i ścieżki spacerowe.

Grupa Inwest zdecydowała także o wprowadzeniu najnowszego projektu o nazwie „Biedrusko – Chludowska”, zaledwie 10 kilometrów od granic Poznania. Aktualnie w ofercie znajdują się działki budowlane pod zabudowę bliźniaczą, szeregową oraz wielorodzinną, już od 210 000 zł netto. Oferta projektu „Biedrusko – Chludowska” w przyszłości rozszerzy się o konkretne lokale mieszkalne, jak i domy.

Zwraca uwagę przede wszystkim lokalizacja tego projektu, na lewym brzegu rzeki Warty, jednocześnie w gminie Suchy Las i 6 km od północnej granicy Poznania. Warto wybrać to miejsce już teraz, ponieważ spotykamy się ze sporym zainteresowaniem – mówi Mateusz Glema, reprezentujący Grupę Inwest.

Deweloper działa na poznańskim rynku sześć lat, a w tym czasie sprzedał ponad 1000 lokali mieszkalnych, z czego duża część została przekazana swoim nabywcom. – Nasza oferta z roku na rok cieszy się dużym zainteresowaniem, co nas cieszy. Rynek poznański jest dla nas bardzo ważny i przed nami kolejne ambitne projekty mieszkaniowe – podsumowuje Mateusz Glema.

Biuro Sprzedaży – Poznań
ul. Czesława Niemena 5
61-131 Poznań
tel. +48 602 613 934

e-mail: mateusz.glema@grupainwest.pl

https://grupainwest.pl/

Materiał Partnera
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl