Go! On Stage. Festiwal dla młodych talentów i koncert Blenders [WYGRAJ BILETY]

Wkrótce odbędzie się festiwal Go! On Stage. Promuje on nowe twarze i trendy w polskiej muzyce. To okazja dla młodych artystów, którzy marzą o karierze na scenie obok gwiazd rodzimej sceny muzycznej.

Festiwal Go! On Stage to świeża inicjatywa na festiwalowej mapie Polski, której założeniem jest odkrywanie i promowanie młodych talentów muzycznych. Składa się on z serii koncertów eliminacyjnych w różnych miastach, z których najlepsi awansują do wielkiego finału, mając szansę zdobycia kontraktu płytowego z Warner Music Polska.

Eliminacje i koncert finałowy

Na każdym z pięciu koncertów eliminacyjnych wystąpi pięć zespołów lub solowych artystów, wyselekcjonowanych przez jury złożone z profesjonalistów branży muzycznej. Do Poznania festiwal zawita 15 marca. Odbędzie się w klubie 2progi. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć takie projekty jak: Guest Julka, Córy, Aspen Grove, Kapu Kai, Madame Affair. Oprócz części konkursowej, wieczór uświetni koncert Blenders

Go! On Stage jest skierowany do wszystkich miłośników muzyki, którzy pragną odkrywać nowe talenty i wspierać młodych artystów w ich drodze do sukcesu. Celem festiwalu jest nie tylko prezentacja nowych twarzy, ale także stworzenie platformy, która wesprze rozwój i karierę młodych muzyków.

Koncert Blenders

Blenders to polski zespół muzyczny, który powstał z inicjatywy Marcela Adamowicza i Szymona Kobylińskiego w 1991 roku. Ich muzykę zakwalifikowano jako mieszankę rocka, funku, disco, popu, a nawet rapcore. Wyróżniają się partiami wokalnymi, często śpiewanymi falsetem i humorystycznymi tekstami ze wstawkami anglojęzycznymi.

W 2021 roku zespół reaktywował się w składzie z 1996 roku. Ich płyty pojawiły się na streamingach, a także wydano reedycję albumu Kaszebe na płycie winylowej i kasecie magnetofonowej. Zespół zagrał też na festiwalu Pol’and’Rock i CieszFanów.

Wygraj bilety

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy, że wyślecie do nas na adres: kontakt@wpoznaniu.pl e-mail o tytule „Blenders”. Liczba wejściówek ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Czytaj też: Znany aktor przyjedzie do Poznania, aby dać koncert. Dr Misio w Poznaniu [DATA / BILETY]

Maciej Szymkowiak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl