Fascynaci łowiectwa zebrali się na MTP

Wiele ciekawych rozmów i warsztatów, cztery bloki tematyczne i najnowszy sprzęt. To wszystko na targach dla miłośników łowiectwa, strzelectwa, survivalu i militariów.

Dobra zabawa i dawka wiedzy

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się właśnie targi Euro Target Show. To impreza zrzeszająca miłośników łowiectwa, strzelectwa, survivalu i militariów. Każdy z tych czterech bloków tematycznych daje pasjonatom możliwość nie tylko dobrej zabawy, ale także zdobycia doświadczenia i wiedzy. Uczestnicy między innymi mogą dużo dowiedzieć się o broni i amunicji, optyce, wyposażeniu taktycznym, pojazdach terenowych, a także najnowszej elektronice i sprzęcie.

Pokazy i warsztaty

Jeszcze dziś na targach odbędzie się pokaz wabienia jeleni, warsztat z uzdatniania wody w terenie, koncert Zespołu Trębaczy Myśliwskich Artes przy LZD Siemianice, a także dyskusja o świadomości sytuacyjnej, która, jak mówi ekspert Przemysław Wardowski, jest kluczem do bezpieczeństwa w terenie. Mnóstwo atrakcji czeka na gości również jutro. To między innymi pokaz mody myśliwskiej, warsztaty z udzielania psu pierwszej pomocy czy dyskusja o zdrowym odżywianiu z dziczyzną w diecie.

Spotkania z ekspertami

Oprócz ciekawych wydarzeń, fascynaci tej tematyki mogą również obejrzeć z bliska, przetestować w praktyce i finalnie zakupić najnowszy sprzęt łowiecki, strzelecki czy survivalowy. Targi to również okazja do rozmów z innymi pasjonatami, wymiany poglądów czy spostrzeżeń. Co więcej, jest to również przestrzeń dla ekspertów, którzy poruszają najistotniejsze tematy branży. Między innymi mowa o dyskusji o ustawie o broni i amunicji. Targi kończą się jutro o godzinie 16:00.

Czytaj także: Deszcz? I co z tego? Sezon rowerowy rozpoczęty [ZDJĘCIA]

Erwin Nowak
Zdarzyło się coś ważnego? Wyślij zdjęcie, film, pisz na kontakt@wpoznaniu.pl